بازی Rage 2 | آموزش ذخیره کردن خودرو ها در Rage 2

دنیای Open world بازی Rage 2 بسیار وسیع است و شما اغلب اوقات مجبورید برای رسیدن به موقعیت مورد نظرتان از انواع وسایل نقلیه کمک بگیرید.

دنیای Open world بازی Rage 2 بسیار وسیع است و شما اغلب اوقات مجبورید برای رسیدن به موقعیت مورد نظرتان از انواع وسایل نقلیه کمک بگیرید. خودروی پیشفرض بازی همیشه انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد اما اگر کسی بخواهد از از یک خودروی دیگر استفاده کند باید چکار کند؟ این سوالی است که در این مطلب به آن پاسخ داده خواهد شد .

اولین کاری که قبل از ذخیره سازی وسایل نقلیه باید انجام دهید ، اضافه کردن افزونه ی Vehicles Upgrades به منوی Project می‌باشد. در PS4 با فشار دادن Touch pad و در Xbox One با دکمه‌ی View به راحتی به صفحه‌ی Projects وارد می‌شوید. در قسمت پایین و سمت راست فلوچارت،  افزونه‌ی Vehicles Upgrade را مشاهده خواهید کرد.

روی هم ، برای فعال سازی این بخش به سه Project Point نیاز خواهید داشت که جای نگرانی هم نیست چراکه با انجام دو ماموریت می‌توانید این مقدار را بدست آورید . افزونه‌ی Vehicles Upgrade به شما این امکان رامی‌دهد که علاوه بر Phoenix بتوانید خودروهای دیگری را نیز به عنوان ذخیره داشته باشید. برای پیدا کردن خودرو ها می‌توانید در اطراف مراکزاستقرار دشمن و یا شهرها دنبال آنها بگردید. سپس باید آن هارا به یک شهر بزرگ برسانید. پس از پیدا کردن  Phoenix درکنار آن به آرامی رانندگی کنید تا پنجره‌ی گاراژ ظاهر شود. بعد از تایید ،شما در هرجای نقشه که اراده کنید می‌توانید خودروی خود را فرا بخوانید.

نحوه‌ی فراخوان خودرو:

برای صدا زدن یکی از خودروها با فشار دادن  Touch pad و یا View به روی تب Vehicles بروید. خودروی مورد نظر را انتخاب کنید سپس کلید دایره در پلی استیشن و X در Xbox One را فشار دهید. با پرداخت ۱۰$ خودرو در کنار شما ظاهر خواهد شد. حالا می‌توانید سوار آن شده و به هر نقطه ای که مایلید سفر کنید. حتی اگر در مسیر بنا به دلایلی خودروی خود را از دست دادید نگران نباشید چراکه دوباره آن را در گاراژ خود خواهید داشت.

این تمام آن چیزی بود که در بحث  نحوه‌ی ذخیره سازی خودرو ها در Rage 2 به آن نیاز دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی این بازی به تگ Rage 2 مراجعه کنید.

منبع : Twinfinite

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالبمقالاتیادداشت

یک دیدگاه

مطالب مرتبط