بازی موبایل: معرفی Potion Punch

معرفی «Potion Punch»: یک بازی مدیریت زمان جذاب

در بازی Potion Punch هم متصدی کافی‌شاپ، هم آشپز و هم یک کیمیاگر هستید.

این بازی مدیریت زمان، به همراه یک گنوم که شما را راهنمایی می‌کند، به کندی آغاز می‌شود. گنوم به شما خواهد گفت که چگونه معجون‌هایتان را مخلوط کنید. رنگ‌ این معجون‌ها قرمز، آبی و زرد هست و نیز رنگ‌های ثانویه که می‌توانید آنان را مخلوط کنید؛ علاوه بر نارنجی، سبز و بنفش، رنگ قهوه ای نیز وجود دارد که سه رنگ اصلی را در برمی‌گیرد. این سه معجون اساسی در محفظه‌های بسته بندی شده هستند که باید هر بار که تمام می‌شوند، برای ذخیره دوباره بر روی آنان ضربه بزنید. در ابتدا یک فنجان برای مخلوط کردن به شما داده می‌شود، اما می‌توانید با استفاده از طلا که از مشتریان کسب می‌کنید؛ فنجان بیشتری را در فروشگاه ارتقاء خریداری نمایید.

علاوه بر معجون، می توانید میان‌وعده‌هایی مانند مارمولک نیز بفروشید، مارمولکی که هر بار که مشتری سفارش دهد، کباب می‌کنید. به مرور که در Potion Punch به جلو می‌روید، به شما انواع دیگری از میان‌وعده‌ها و معجون برای پخت و مخلوط کردن داده می‌شود. مشتریان دیگر ممکن است سفارش دهند که معجونشان شامل ژل سلامت و نوشیدنی مخلوط مار باشد، و بعضی از مشتریان ویژه ممکن است بخواهند معجونشان در لایه‌های رنگی چیده شوند. گرافیک بازی بامزه است، اگر مشتری‌تان را بیش از اندازه منتظر بگذارید به طور مشخصی عصبانی می‌شوند و انعام کم‌تری به شما می‌دهند، پس باید یاد بگیرید که فنجان‌های معجون‌ها را به سرعت پر کنید.

اهداف روزانه‌ای به شما داده می‌شود که باید به آنان برسید، مثل کمترین تعداد مشتری که باید به آن سرویس دهید. درآمدتان نه تنها به فروشتان بستگی دارد، بلکه به هر گونه اسراف غذا و از دست دادن مشتری نیز وابسته است. بعد از اولین لول‌ها/روزها، ممکن است بازی تکراری شود، اما با زیاد شدن تنوع سفارش‌ها، بازی هیجان‌انگیزتر می‌شود. خوشبختانه، به قدر کافی برای خرید ارتقا وجود دارد، که بازی را جالب‌تر می‌کند. گرچه بعضی از ارتقاها ممکن است به الماس نیاز داشته باشد، الماس‌هایی که به دست آوردنشان از طلا سخت‌تر است. اگر تمایل ندارید که هر گونه خرید درون‌برنامه‌ای با پول واقعی انجام دهید، باید بر روی رسیدن به دستاوردها برای گرفتن الماس کار کنید، که کاری زمان‌بر است.

در حال حاضر، سه محل خرید به شما پیشنهاد می‌دهد که در Starluck Village آغاز می‌شود. مکان‌های بیشتری در آینده در دسترس خواهد بود.

بازی‌های مدیریت زمانی زیادی در این سبک وجود دارند که شامل بازی های آشپزی و جورکردنی هستند. یکی از این بازی‌ها، Potion Punch است که تجربه‌ لذت بخشی را برای من داشت. در مراحل ابتدایی بازی، ممکن است کمی حوصله تان سر برود اما کم کم این موضوع حل می‌شود. بازی free to play است و امتحان کردن مهارت‌های مختلف و ترکیبی هیچ ضرری در این بازی ندارد. البته که کمک زیادی هم به شما در زمینه افزایش مهارت‌های ذهنی می‌کند.

نمره بازی Potion Punch
8
نمره بازی Potion Punch
  • امتیاز کلی وبسایت ایستگاه بازی
    8
دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلموبایلنقد و بررسی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط