بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Time Krystalها را بدست آوریم؟

کریستالی که در بازی نقش ارزی دارد!
بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Time Krystalها را بدست آوریم؟Reviewed by نیما احمدی on May 3Rating: 5.0بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Time Krystalها را بدست آوریم؟

بازی Mortal Kombat 11 فرانچایز قدیمی خود را به مرحله جدیدی برده است، اضافه کردن بخش‌های جدید، کاراکترها، و یک گرافیک معرفی زیبا. مانند اکثر بازی‌های جدید AAA، بازی مورتال کمبت ۱۱ نیز میزبان یک ارز رایج برای خرید آیتم‌ها و ویژگی‌های درون بازی است. در این مطلب چگونگی و کاربرد بدست آوردن کریستال‌های زمان را برای شما توضیح خواهیم داد.

چگونه Time Krystal بدست آوریم، کاربرد این کریستال‌ها چیست؟

کریستال‌های زمان (Time Krystal) ارز جدیدی می‌باشد که در Mortal Kombat 11 معرفی شده است، و همچنین استفاده از آن‌ها در طول بازی کاملاً اختیاری می‌باشد، اگر می‌خواهید کمی به کارهای خود سرعت ببخشید، شاید به استفاده از این کریستال‌ها نیاز داشته باشید.

Time Krystalها به دو روش متفاوت به دست می‌آیند، اولین راه تنها انجام بازی است. شما با افزایش سطح، تکمیل چالش‌ها، استفاده از Krypt و … مقدار کمی از این کریستال‌ها را به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد.

این نکته نیز باید گفته شود که میزان کریستالی که از بازی بدست می‌آورید بسیار کم بوده و شما نمی‌تواند تعداد زیادی از آن‌ها را جمع‌آوری کنید.

روش دوم که همیشه راه انتخابی در اکثر بازی‌ها بوده است، خرید آن‌ها از Store درون بازی می‌باشد، در قسمت زیر مبالغ خرید این کریستال‌ها را مشاهده خواهید کرد:

  • ۵۰۰ –۴٫۹۹$
  • ۱۱۵۰ –۹٫۹۹$
  • ۲۵۰۰ –۱۹٫۹۹$
  • ۵۶۰۰ –۳۹٫۹۹$
کاربرد کریستال‌ها چیست؟

کریستال‌های زمان اگر شما بخواهید، برای تسریع در پیشرفت بازی استفاده می‌شود. کاربرد اصلی این کریستال‌ها در بازی Mortal Kombat 11 باز کردن آیتم‌های جذابی مانند لباس‌ها و Tauntها می‌باشد، همچنین از آن‌ها می‌توانید برای باز کردن ابزار نیز استفاده کنید. آیتم‌های بازی به قیمت زیادی به فروش می‌رسند، به طوری که هزینه یک لباس معمولی تقریباً ۵۰۰ کریستال می‌باشد.

به یاد داشته باشید، که همه چیز در طول بازی بدست می‌آید، تنها باید برای مدت بیشتری بازی را انجام دهید تا مقدار کافی را بدست آورید.

این تمام اطلاعاتی بود که درباره Krystal Time باید کسب می‌کردید. نظر شما درباره بازی Mortal Kombat 11 چیست؟ آیا توانسته است طرفدار قدیمی سری مورتال کمبت را راضی نگه دارد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط