بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Soul Fragments را بدست آوریم؟

تکه هایی که ارزش زیادی دارند!
بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Soul Fragments را بدست آوریم؟Reviewed by نیما احمدی on May 10Rating: 5.0بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Soul Fragments را بدست آوریم؟

استودیو Netherrealm بالاخره بازی Mortal Kombat 11 را عرضه کرد و طرفداران را به کشتار و خونریزی دعوت کرده است. Krypt مکانی می‌باشد که شما بیشترین لوت و ساختن مواد برای Konsumableها را می‌توانید در آنجا پیدا کنید. یکی از آیتم‌ها، به طور خاص، به نام Soul Fragment (تکه‌های روح) شناخته می‌شود که در کریپت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مطلب چگونگی بدست آوردن این آیتم را در بازی مورتال کمبت ۱۱ برای شما توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

چگونه در Mortal Kombat 11 تکه‌های روح را بدست آوریم؟

Soul Fragmentها هر زمانی که در بازی مورتال کمبت ۱۱ برنده می‌شوید بدست می‌آیند. این برد می‌تواند در بخش‌های Online، Tower و یا هر قسمتی که به شما یک Win بدهد، باشد تا بعد از آن مقداری Soul Fragment کسب کنید.

برج‌های زمانی (Towers of Time) به طور خاص اولین ایستگاه شما برای بدست آوردن مقدار بیشتری تکه روح می‌باشد و این تکه‌ها به عنوان جایزه تمام کردن هر برج و رسیدن به امتیاز خاصی به شما داده می‌شوند.

این آیتم به نحو منصفانه‌ای راحت بدست می‌آید. شاید به آسانی بدست آوردن Koins نباشد اما هنور، برای رسیدن به تکه‌های روح تنها نیاز دارید تا بازی کنید و برنده از بازی خارج شوید. از برج‌ها بالا بروید، بازی‌های رده‌بندی انجام دهید، و یا هر چیزی که انجام دادن آن برای شما لذت‌بخش است، و زمانی که مقدار قابل توجهی از آن‌ها را جمع کردید به Krypt برگشته و از تکه‌های روح جمع شده استفاده کنید.

کاربرد Soul Fragment ها چیست؟

به همراه آیتم‌های Koin و Heart، تکه‌های روح یکی از کلیدی‌ترین منابعی می‌باشد که شما برای ماجراجویی در کریپت به آن نیاز خواهید داشت اگر که علاقه‌مند باشید تا تمام آپشن‌های شخصی‌سازی را در بازی Mortal Kombat 11 باز کنید و از آن‌ها لذت ببرید.

Soul Fragment ها برای باز کردن جعبه‌ها و درهای خاصی در اطراف Krypt مورد استفاده قرار می‌گیرند، که به نوعی با جعبه‌هایی که به شما Koin می‌دهند از لحاظ ظاهری تفاوت دارند.

آن‌ها همچنین به عنوان منبعی برای Forge استفاده می‌شوند، و برای ساخت و خلق آیتم‌های مفیدی که شما می‌خواهید کاربرد دارند.

این تمام چیزی بود که شما برای بدست آوردن تکه‌های روح (Soul Fragments) در بازی مورتال کمبت ۱۱ نیاز داشتید تا بدانید. نظر شما درباره این قسمت از سری محبوب Mortal Kombat چیست؟ آیا توانسته است تا طرفداران همیشگی خود را راضی  نگه دارد؟ دیدگاه خود را با ما به اشترک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط