بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Kronika را شکست دهیم؟

خشن باشید!
بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Kronika را شکست دهیم؟Reviewed by نیما احمدی on May 3Rating: 5.0بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Kronika را شکست دهیم؟

Kronika جدیدترین شخصیت منفی دنیای بزرگ Mortal Kombat می‌باشد. او مادر Cetrion و Shinnok است، او همچنین دارای قدرت کنترل زمان بوده و هیچ علاقه‌ای نسبت به Raiden ندارد. اگر منصفانه نظر بدهیم، احتمالاً شما هم از کسی که با پسرتان بدرفتاری می‌کند خوشتان نمی‌آید. او تقریباً جزو سرسخت‌ترین‌های بازی محسوب می‌شود، به همین دلیل در این مطلب به چگونگی شکست Kronika در بازی مورتال کمبت ۱۱ می‌پردازیم.

راهنمای چگونگی شکست Kronika در Mortal Kombat 11

شخصیت Kronika تقریباً نکات زیاد بخصوصی دارد که او را به حریفی سخت برای مبارزه تبدیل می‌کند. به او نمی‌توانید Damage یا آسیب زیادی وارد کنید، او ذاتاً ضربات و حرکات خاصی را بلاک می‌کند، ضرباتی مانند ضربه دوچرخه و fatal blow شخصیت Liu Kang.

پس نمی‌توانید به حرکات بزرگی همچون این ضربات تکیه کنید و بخواهید از این روش آسیب زیادی به او بزنید.

همچنین، در اواسط بازی (mid-battle)، شخصیت Kronika کاراکتر دیگری را برای کمک به خود احضار می‌کند. این کاراکتر سلامتی بسیار کمتری نسبت به حالت معمول دارد، اما در عوض، بطور مؤثری در کل سلامت Kronika را بالاتر می‌برد، و باعث می‌شود تا شما فرصت‌های بیشتری را خراب کرده و در نهایت آسیب بیشتری را دریافت کنید.

در آخر، زمان ضربه زدن او بسیار دیوانه‌کننده بوده و واکنش نشان دادن به آن‌ها را سخت می‌کند. اگر او برروی شما ضربه‌ای را پیاده کرد، منتظر ضربات بعدی و Komboهای پشت سرهم باشید، که با اینکار در نهایت آسیب زیادی به شما وارد می‌کند.

پس برای شکست Kronika در مورتال کمبت ۱۱ چه کارهایی باید انجام داد؟ شما نیاز دارید تا از استراتژی‌های قدیمی مانند کارهایی که برای Shao Khan و Goro در Genesis days استفاده می‌کردید، بهره ببرید: به صورت پیاپی به او ضربه بزنید و او را spam کنید.

خشن و حمله‌ای بازی کنید!

نیاز دارید تا به صورت مستمر نسبت به او حمله کنید، تا جایی که برای مبارزه شانس درمقابل Kronika دارید. ضربات سنگین مخصوص اثر زیادی روی او ندارد و اگر آن‌ها بلاک کند، قطعاً آسیب زیادی خواهید دید.

در مقابل این ضربات مخصوص، باید از ضربات سبک، سریع و راحت برای ایجاد کمبو در برابر او استفاده کنید تا نگذارید او از حرکات ویژه خود استفاده کند. اگر نمی‌توانید کمبو اجرا کنید، حداقل چند مشت و لگد روی او وارد کنید، چند ترکیب ضربه ایجاد کنید، مانند کاری که تمام ما در قدیم برای بازی‌های مبارزه‌ای انجام داده‌ایم.

کلید اصلی و پایه‌ای برای مبارزه با او، دور نگه‌داشتن Kronika از حمله و فشار وارد کردن به شما است.

فرار و نگه‌داشتن فاصله خود با او را امتحان نکنید چون او مانند نسخه Liam Neeson در فیلم Taken است، Kronika شما را پیدا خواهد کرد و شما را خواهد کشت. تنها راه شکست Kornika در Mortal Kombat 11 که جنگ را به او تحیل کنید.

زمانی که فاز مبارزه عوض می‌شود تا او کاراکتر دیگر را احضار کند، همان موقعی است که تا جای ممکن باید تمام ضربات مخصوص و Fatal Blowها را روی او به سرعت اجرا کنید.

اگر به طور مثال از Liu Kang استفاده می‌کنید، دو ضربه تقویت شده bicycle kick را اجرا کنید تا بیش از ۵۰% آسیب به یکی از آن آدم‌کش‌ها وارد کنید.

شما نباید به حمله‌ای که می‌دانید به او ضربه می‌زند ادامه دهید، اگر می‌بینید حمله‌ای در حال تکراری شدن است، باید صبر کرده و به جای آن بلاک کردن یا جاخالی دادن را انجام دهید، سپس دوباره به سمت صورت Kronika حمله‌ور شده و ضربات خود را وارد کنید.

اگر با وجود این کمک‌ها هنوز هم در شکست دادن Kronika مشکل دارید، باید به قسمت تمرین (Tutorial) رفته و مطمئن شوید تمام حرکات پیشرفته و ترفندهای شخصیتی که انتخاب کرده‌اید را یادگرفته‌اید، و می‌توانید به صورت Kombo روی حریف خود ضربه اجرا کنید.

این تمام چیزهایی بود که برای شکست Kronika در بازی مورتال کمبت ۱۱ نیاز داشتید تا بدانید و از آن‌ها استفاده کنید. نظر شما درباره این قسمت از سری محبوب Mortal Kombat چیست؟ دیدگاه خود را درباره بازی مورتال کمبت ۱۱ با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط