بازی Mortal Kombat 11 | چگونه حملات حریف را بلاک کنیم؟

همه چیز در باره بلاک کردن در MK11

گاهی اوقات بهترین حمله، یک دفاع خوب است و به همین علت است که در این مقاله می‌خواهیم چگونگی بلاک کردن ضربات در Mortal Kombat 11 را به شما آموزش دهیم.

بلاک کردن، یکی از مکانیک‌هایی است که به اندازه مشت انداختن در بازی‌های اکشن اهمیت دارد. بلاک کردن یک مکانیک ضروری برای دوام آوردن در مبارزه‌های Mortal Kombat 11 است مخصوصا اگر در مچ‌های با سطح بالاتر بازی کنید. این مکانیک نه تنها باعث می‌شود ضربه‌ای که از حریفتان دریافت می‌کنید اثر کمتری داشته باشد، بلکه از شروع یک سلسله از ضربات توسط حریفتان و Combo کردن آن جلوگیری می‌کند.

چگونه در بازی Mortal Kombat 11 ضربات را بلاک کنیم؟

بیایید فرض کنیم که بدون بلاک کردن هم می‌توانید برنده بازی شوید، اما در این صورت باز هم ممکن است ضربات زیادی را متحمل شوید. خوشبختانه یاد گرفتن بلاک کردن ضربات در این بازی بسیار آسان است و به راحتی می‌توانید آن را به استراتژی خود اضافه کنید. برای بلاک کردن ضربات کافی است تا در پلی استیشن دکمه R2 و در ایکس باکس دکمه RT را فشار دهید.

چه زمانی ضربات حریف را بلاک کنیم؟

برای استفاده کردن از این مکانیک، باید روی زمان بندی و محل قرارگیری خود کار کنید. این مکانیسم می‌تواند اکثر ضربات را بلاک کند اما اگر بعد از ضربه‌ای وارد نکنید و برنامه‌ای برای بعد از بلاک نداشته باشید، خودتان را در شرایط سختی قرار می‌دهید.

برای این که از مسئله جلوگیری کنید، سعی کنید بازی حریفتان را بخوانید و حدس بزنید از کجا و چ زمانی به شما حمله می‌کند. اگر یک حمله آرام را به سمتتان انجام دادند، آنالوگ چپ را پایین مگه دارید و دکمه بلاک را قبل از رسیدن آن فشار دهید.

به همین صورت اگر حریفتان ضربه‌ی مهلک تری به شما وارد کرد، قبل از رسیدن آن گارد خود را بالا بیاورید.

ممکن است در ابتدا نتوانید به خوبی این جرکت را انجام دهید اما خوشبختانه با وجودی که این جرکت در اکثر کاراکتر‌ها یکسان است، با گذاشتن زمان کمی می‌توانید به راحتی برروی بلاک کردن مسلط شوید.

به همین سادگی، این تمام چیزی بود که برای بلاک کردن در بازی Mortal Kombat 11 به آن نیاز داشتید. برای راهنمایی‌های بیشتر در بازی Mortal Kombat 11 اینجا را کلیک کنید.

 

 

دسته بندی
Esportایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط