Mortal Kombat

بازی Mortal Kombat 11 | چگونه حرکت Fatal Blow را انجام دهیم؟

فهمیدن طریقه انجام حرکت Fatal Blow برای به دست آوردن پیروزی و برگرداندن ورق در حین مبارزات بازی Mortal Kombat 11 به شدت ضروری است و به همین دلیل...

فهمیدن طریقه انجام حرکت Fatal Blow برای به دست آوردن پیروزی و برگرداندن ورق در حین مبارزات بازی Mortal Kombat 11 به شدت ضروری است و به همین دلیل قصد داریم تا در این مقاله شما را برای انجام این حرکت راهنمایی کنیم.

Fatal Blow درواقع یک حمله‌ی خاص است که تنها چندبار قابل استفاده است. برای انجام این حرکت کافی است دو کمه‌ی L2 و R2 یا RT  و LT را همزمان فشار دهید.

این جرکت کاراکتر را وارد یک حالت حمله‌ای خاص می‌کند که اگر درست استفاده شود، می‌تواند ضربه‌ی بزرگی به حریف وارد کند.

در صورت استفاده‌ی درست، Fatal Blow می‌تواند پس از دریافت ضربه‌های زیاد، شما را به بازی برگرداند و یا حریفتان را پس از تعدادی از ضربات پایه، به شدت ضعیف کند.

نکته‌ای که باید در نظر داشت، این است که به همان اندازه که این حرکات خطرناک هستند، محدودیت دارند و برای استفاده از Fetal Blow در بازی Mortal Kombat باید حساب شده عمل کرد.

کی از Fatal Blows استفاده کنیم؟

برای تازه‌وارد‌ها، Fetal Blows آزادانه قابل استفاده نیستند.درعوض، از همان ابتدای بازی شما می‌توانید این حرکت را انجام دهید و پس از آن به دوره‌ی Cool-down وارد می‌شود. از نظر فنی، امکان این که این دوره تا پایان راند تمام شود وجود دارد اما معمولا راند‌ها سریعتر از آن تمام می‌شوند.

به همین ترتیب، Fetal Blow هر کاراکتر محدوده و زمان‌بندی خلصی دارد. بعضی از آن‌ها سریع آماده می‌شوند و برای استفاده از آن‌ها باید به حریفتان تزدیک شوید، تعدادی دیگر اما باعث جهش کاراکترتان به سمت حریف شده و ضربه‌ای به او وارد می‌کنند.

در نهایت، بهتر است این حرکت را تا زمانی که از ثمربخش بودن آن مطمئن نشدید انجام ندهید. برای اطمینان بیشتر، با هرکاراکتر این حرکت را تمرین کنید تا محدوده ثمربخشی آن دستتان بیاید و احساس راحتی بکنید.

این تمام چیزی بود که برای کار با Fatal Blow به دانستن آن‌ها نیاز داشتید. برای مطالب بیشتر درمورد این بازی اینجا را کلیک کنید.

 

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط