بازی Mortal Kombat 11 | مکان تمام آیتم‌های Krypt

آیتم‌ های مخفی در دنیای بازی!
بازی Mortal Kombat 11 | مکان تمام آیتم‌های KryptReviewed by نیما احمدی on May 6Rating: 5.0بازی Mortal Kombat 11 | مکان تمام آیتم‌های Krypt

Krypt در بازی Mortal Kombat 11 دوباره برگشته است و عمیق‌ترین، با جزییات‌ترین و احتمالاً عجیب‌ترین نسخه از آن در تمام نسخه‌های سری مورتال کمبت می‌باشد. شما به تعدادی آیتم کلیدی در اطراف جزیره Shang Tsumg نیاز دارید تا بتوانید تمام آن‌ها را باز کنید. در این مطلب مکان تمام این آیتم‌های Krypt را در بازی مورتال کمبت ۱۱ برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

محل آیتم‌های Krypt در بازی Mortal Kombat 11
چکش Shao Khan

این آسان‌ترین آیتم در Mortal Kombat 11 برای بدست آوردن می‌باشد. تنها کافی است تا زمانی که وارد بازی می‌شوید از اولین در عبور کرده و مستقیماً به سمت پایه‌ای در مقابل خود بروید. در روی آن پایه چکش Shao Khan را خواهید دید، به سمت آن رفته و چکش را بردارید. این آیتم به شما اجازه می‌دهد تا چیزهایی مانند دیوار، محیط تخریب‌پذیر، جعبه‌های بخصوص و … را خراب کنید. این چکش را برای بدست آوردن آیتم بعدی نیاز خواهید داشت.

Gem of Living

مستقیم به سمت Warrior Shrine بروید، که در غرب نقشه در مختصات (۱۰۰۰,-۶۳۲۱) واقع شده است. در این منطقه یک میان‌پرده به نمایش گذاشته می‌شود و یک شهاب سنگ در مسیر شما فرود می‌آید. با استفاده از چکش Shao Khan آن را نابود کنید تا بتوانید جواهر زندگان (Gem of Living) را بدست آورید، آیتمی که در پیشروی بیشتر در بازی Mortal Kombat 11 به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

Cracked Horn of the Motaro

آیتم اصلی بعدی مورتال کمبت ۱۱ که به آن نیاز خواهید داشت، شیپور شکسته موتارو (Cracked Horn of the Motaro) می‌باشد، که دقیقاً با جواهر زندگانی پیدا شده رابطه مستقیم دارد. به سمت Courtyard برگشته و به Kronika’s Time Vault بروید ( در مختصات ۹۲۵,۳۸۱۷ ). در نزدیکی آن، دیوار خرابی قرار دارد، با شکستن آن بوسیله چکش Shao Khan می‌توانید از آن عبور کنید.

پس از ورود به آن به سمت چپ بچرخید تا دری قفل شده را ببینید با استفاده از جواهر آن را باز کنید، پس از ورود به آن از روی پل رد شده و دری که در سمت چپ شما قرار دارد را با چکش خراب کنید و وارد آن شوید. اگر در مکان درستی قرار داشته باشید می‌توانید دو اهرم را در کنار اتاق‌‍‌های زندانی خواهید دید. در داخل یکی از آن اتاقک‌ها قادر خواهید بود تا شیپور شکسته موتارو را پیدا کنید.

به منطقه‌ای که جواهر زندگان را پیدا کردید برگردید و به دروازه بزرگی که در آنجا قرار دارد بروید. در این مکان باید از شیپور استفاده کنید تا به Goro’s Lair وارد شوید و بتوانید بقیه آیتم‌های Krypt بازی Mortal Kombat 11 که به آن‌ها نیاز دارید را بدست آورید.

Kenshi Takahashi’s Blindfold

به پایین Goro’s Lair رفته و مستقیماً به سمت اتاق پادشاهی Goro بروید. وقتی که با او روبه‌رو شدید، به سمت راست چرخیده و به دری که در انتهای مسیر شما قرار دارد حرکت کنید، این در شما را مستقیماً به زندان‌ها (Jails) خواهد برد. مسیر اصلی را دنبال کنید تا به مختصات -۶۶۵۴,-۱۲۸۰۷ برسید.

قبل از هرکاری، می‌توانید جسد Kenshi Takahashi را ببینید. وقتی به او می‌رسید، دروازه پشت سر شما بسته خواهد شد، ولی در عوض چشم‌بند (Blindfold) را دریافت خواهید کرد. از چشم‌بند استفاده کنید (دایره/B/A) تا دیواری مخفی را پیدا کنید، شما می‌توانید این دیوار را با استفاده از چکش خراب کنید تا بتوانید از آن اتاق خارج شوید.

راه خود را به سمت آخرین محل استراحت Goro برگردانید، ولی اینبار باید به سمت در خروجی دیگر حرکت کنید. با ورود به آن می‌توانید آیتم Krypt بعدی را در بازی مورتال کمبت ۱۱ پیدا کنید.

Scorpion’s Spear

برای بار دیگر، در اتاق پادشاهی با Goro رودررو شوید و سمت راست را نگاه کنید، اما در عوض، به سمت دری بروید که کمی دورتر از مسیر اصلی شما قرار دارد. این مسیر باید شما را به The Armory ( با مختصات -۶۰۶۲,-۵۲۷۲ ) برساند. در این مکان می‌توانید نیزه (Spear) را پیدا کنید. برای خروج از اتاق به این نیزه نیاز خواهید داشت.

هم اکنون می‌توانید با راه رفتن درون Krypt قلب‌هایی که در بازی قرار دارند را بدست آورید. به علاوه، برای دسترسی به بعضی از آیتم‌های خاص مانند جعبه‌های آتشین به این نیزه نیاز خواهید داشت.

Emrac’s Amulet of Souls

پس از پیدا کردن نیزه، باید به دنبال آیتم Emrac’s Amulet of Souls باشید، این وسیله یکی از پراهمیت‌ترین آیتم‌های Krypt در بازی Mortal Kombat 11 می‌باشد که به آن نیاز خواهید داشت. دوباره باید با گورو ملاقات کنید اما این دفعه به جای سمت راست، باید به سمت چپ بروید، که در نهایت به Dining Hall خواهید رسید. از پله‌ها بالا رفته و از سمت راست به طبقه بعدی بروید تا به راهروی اصلی برسید.

پس از اینکه رسیدید، مسیر را به سمت بیرون ادامه دهید. جسدی در روبه‌روی شما قرار خواهد داشت. به سمت آن بروید، و آیتم کلیدی Krypt را بردارید. Emrac’s Amulet of Souls به شما اجازه می‌دهد تا هرچیزی را که از Soul Fragment (نور سبز رنگ درخشان) استفاده می‌کند را باز کنید، که این آیتم‌ها با برنده شدن در مسابقات مورتال کمبت ۱۱ بدست می‌آیند.

این تمام آیتم‌هایی بود که می‌توانید در بازی مورتال کمبت ۱۱ بدست آورید. آیا شما این بازی را تجربه کرده‌اید؟ دیدگاه خود را درباره بازی Mortal Kombat 11 با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط