Mortal Kombat

بازی Mortal Kombat 11 | مورتال کمبت ۱۱ چند فصل دارد و چقدر طول می‌کشد

اینکه چقدر طول می‌کشد تا Mortal Kombat 11 را تمام کنید بیشتر به درجه‌ی سختی حالت داستانی که انتخاب می‌کنید و مهارت شما در بردن مسابقات بستگی دارد.

سرانجام Mortal Kombat 11 منتشر شد و طرفداران سرسخت داستان این سری می‌توانند به تجربه‌ی جدیدترین و شاید تاثیرگذارترین داستان در تاریخ سری بازی‌های مورتال کمبت بپردازند. ما هیچ چیز را اسپویل نخواهیم کرد اما اینکه این سری از اینجا به بعد چه سرنوشتی خواهد داشت معلوم نیست. اگر دارید این مطلب را می‌خوانید، احتمالا دوست دارید بدانید که چقدر زمان می‌برد که بازی را تمام کنید و اینکه چند فصل در بازی وجود دارد. پس برویم سر اصل مطلب.

مدت زمان بخش داستانی و تعداد فصل‌های بازی

در مقایسه با استانداردهای بازی‌های مبارزه‌ای، Mortal Kombat 11 بخش داستانی طولانی دارد، اما در مقایسه با بازی‌های بیشتر داستان محور به هیچ وجه یک تجربه‌ی طولانی خسته‌کننده نیست.

اینکه چقدر طول می‌کشد تا Mortal Kombat 11 را تمام کنید بیشتر به درجه‌ی سختی حالت داستانی که انتخاب می‌کنید و مهارت شما در بردن مسابقات بستگی دارد.

با فرض اینکه شما روی درجه سختی بازی می‌کنید که نسبتا برای شما سخت است (یعنی بیشتر مسابقات را می‌برید اما گاهی اوقات هم شکست می‌خورید) احتمالا حدود ۶ تا ۸ ساعت طول می‌کشد تا Mortal Kombat 11 را تمام کنید و تمام ۱۲ فصلش را پاک‌سازی کنید.

در صورتی که درجه‌ی سختی را به حداقل یا حداکثر برسانید از این زمان دو ساعت کم یا به آن دو ساعت اضافه می‌شود. به ویژه باس آخر بازی  خیلی سخت است، پس اگر روی درجه سختی بازی می‌کنید که برایتان سخت است شاید دوست داشته باشید تا از مقدار آن کم کنید.

این همه‌ی چیزی بود که باید در مورد اینکه چقدر طول می‌کشد بازی را تمام کنید بدانید. اگر مایلید که لیست کامل فصل‌های بازی را ببینید، در ادامه آن‌ها را آورده‌ایم. عنوان فصل‌ها چیز زیادی را لو نمی‌دهد اما ممکن است اشاره‌ای به آنچه قرار است ببینید داشته باشد، پس اگر اطلاعات لازم را بدست آورده‌اید همین جا خواندن را خاتمه دهید.

لیست کامل فصل‌ها

 1. Next of Kin
 2. Timequake
 3. Shaolin Monks
 4. Fire & Ice
 5. Truths Revealed
 6. War on the Homefront
 7. Coming of Age
 8. Fight Club
 9. All In the Family
 10. To Hell And Back
 11. Cutting The Strings
 12. End of an Era

بازی Mortal Kombat 11 | آموزش کسب منابع Koins در بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | آموزش تکنیک های دفاعی بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | نحوه ی دستیابی به اسکین Fire God Liu Kang در بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Kronika Announcer را بدست آوریم؟

بازی Mortal Kombat 11 | بعد از اتمام بخش داستانی بازی مورتال کمبت ۱۱ چه میشود کرد؟

 

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط