بازی Mortal Kombat 11 | توضیح پایان بازی (خطر اسپویل)

پایانی زیبا و شیرین!
بازی Mortal Kombat 11 | توضیح پایان بازی (خطر اسپویل)Reviewed by نیما احمدی on May 10Rating: 5.0بازی Mortal Kombat 11 | توضیح پایان بازی (خطر اسپویل)

برای افراد سطحی‌نگر، شاید فکر اینکه بازی Mortal Kombat 11 دارای یک داستان و پایانی ارزشمند برای توضیح دادن می‌باشد به نوعی احمقانه باشد. تقریباً بیشتر افراد و یا گیمرهایی که این بازی را دوست دارند، تنها برای جدال‌های خشن و فیتالیتی‌هایش می‌باشد. البته این نوع تفکر به نوعی درست می‌باشد زیرا یکی از بحث‌های اصلی بازی این دو بخش است، ولی بهتر از این بخش‌ها همیشه داستان و عشقی می‌باشد که پشت هر قسمت از سری مورتال کمبت پنهان شده است. ما قصد داریم تا پایان بازی Mortal Kombat 11 را به صورت مفصل توضیح دهیم و معنایی که فرانچایز به دنبال نشان دادن آن است را برای شما تعریف کنیم.

به طور واضحی این مطلب پر از اسپویل و لو رفتن داستان اصلی است. این متن تنها برای این افراد می‌باشد: الف: افرادی که تا الان بازی را به پایان رسانده‌اند و به دنبال شفاف‌سازی‌های بیشتری برای پی بردن به پایان بازی هستند. ب: افرادی که به اسپویل شدن و لو رفتن داستان اهمیتی نمی‌دهند.

اگر جزو این دو دسته نیستید، پس از خواندن ادامه این مطلب شدیداً خودداری کنید، تا لذت تجربه داستان بازی مورتال کمبت ۱۱ را از خود دریغ نکنید.

توضیح پایان بازی Mortal Kombat 11

بالاخره در نهایت با ترکیب قدرت Raiden و Liu Kang توانایی کنترل Fire God Liu Kang را بدست آورده‌اید، Fire/Thunder God جدید قابلیت نابود کردن Kronika و متوقف کردن نقشه شیطانی او را دارد. کمترین کاری که او انجام داده است، حذف Raiden از خط زمانی می‌باشد.

البته، هنوز هم آسیب وارد شده به خط زمانی پا برجا می‌باشد و برای برگرداندن تمام این اتفاقات به حالت اول به ریست  کردن زمان نیاز داریم … نه به صورتی که Kronika در ذهن داشت.

Raiden دوباره ظاهر می‌شود ولی اکنون در حالت میرای خود است. او دیگر نیازی ندارد تا محافظ Earthrealm باشد، پس این افتخار را به طور رسمی به دوست و همراه همیشگی خود یعنی Liu Kang اهدا می‌کند.

رییدن، لیو کانگ را به راه‌اندازی مجدد خط‌زمانی تشویق می‌کند. Kang از لحاظ درونی دچار شک و تردید بود، به خاطر تعهد و مسئولیتی که اینکار برای او ایجاد می‌کرد، ولی Raiden به او ایمان داشت و به او پیشنهاد داد تا کسی را به همراه خود ببرد تا در این راه به او کمک کند. از آنجایی که Liu Kang، هنوز هم علاقه شدیدی به Kitana داشت، او را به عنوان همراه خود انتخاب می‌کند.

آن‌ها با کمک هم، تنظیم مجدد خط زمانی و دوباره‌سازی جهان را قبول می‌کنند تا اجازه دهند مورتال‌ها بتوانند راه خود را انتخاب کنند. آن دو می‌دانستند که هنوز هم نزاعی بین مورتال‌ها خواهد بود، و اینکه villainهای جدیدی ناخواسته بوجود می‌آیند، ولی حداقل تمام Realmها و ساکنان آن‌ها آزادی این را دارند تا سرنوشت خود را بدون دخالت Kronika انتخاب کنند.

Liu Kang و Kitana سپس قبول می‌کنند تا جهان را دوباره تنظیم کنند …

حال در قسمت بعدی Mortal Kombat چه اتفاقی خواهد افتاد؟

صادقانه، در این نقطه، سرنوشت سری مورتال کمبت می‌تواند به هر سمتی برود. در اینجا دری برای استودیو Netherrealm باز شده است تا هر چیزی را که می‌خواهد در خط زمانی Mortal Kombat کاشته و بازی بعدی خود را به انتهای این قسمت وصل کند.

احتمالاً کمی ثبات در آینده وجود داشته باشد. این قضیه مورد قبول است که هنوز هم نقش‌های Raiden و Liu Kang عوض شده باشند و Liu Kang هم اکنون محافظ نامیرای Earthrealm باشد. همینطور Kitana نیز نقش همراه Liu Kang را اجرا می‌کند.

بعد از این، هر حدسی که شما برای آینده این سری می‌زنید به خوبی پیش‌بینی‌های ما است. شخصاً برگشتن به جایی که این سری آغاز شده اتفاق خوبی برای دیدن است، زیرا اکنون بازی بر داستانگویی غنی تمرکز دارد، و نسبت به روزهای Genesis از ویژگی‌های بصری بهتری برخوردار می‌باشد، اما در نهایت نیز باید صبر کنیم تا ببینیم در قسمت بعد چه اتفاقاتی برنامه‌ریزی شده است.

این تمام چیزی بود که درباره پایان بازی مورتال کمبت ۱۱ نیاز داشتید تا بدانید. آیا از این پایان لذت برده‌اید؟ دیدگاه خود را درباره بازی Mortal Kombat 11 با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط