Mortal Kombat

بازی Mortal Kombat 11 | تریلر جدید بازی شخصیت Cetrion را معرفی می‌کند

Cetrion یک جنگ‌جوی دور برد است

استودیوی NetherRealm یک تریلر مورتال کمبت جدید عرضه کرده است که در آن شخصیت جدید بازی Mortal Kombat 11، Cetrion نمایش داده شده است.

با یک تریلر نسبتا طولانی که ۲ دقیقه و ۱۵ ثانیه به طول می‌انجامد، Cetrion جدیدترین کاراکتر معرفی شده برای بازی Mortal Kombat 11 است. همانطور که از ظاهرش پیداست، به نظر می‌آید که Cetrion یک جنگ‌جوی دور برد باشد که قادر است فاصله خود را از دشمن حفظ کند.

این تریلر با ورود Cetrion شروع می‌شود که زیر پایش گیاهان ناشناخته رشد می‌کنند و چند لحظه بعد متوجه می‌شویم که کل سبک جنگ او به همین گیاهان وابسته است. راستش را بخواهید، Cetrion مرا یاد Poison Ivy از دنیای بتمن می‌اندازد.

این تریلر وقت را هدر نمی‌دهد و بلافاصله وارد فاز گیم‌پلی می‌شود و Cetrion را در حال جنگیدن با چندین دشمن دیگر می‌بینیم که او از طبیعت کمک زیادی می‌گیرد، خصوصا سنگ‌ها. بیشتر این حرکات از فاصلخ دور صورت می‌پذیرد که به نظر می‌آید که Cetrion یک چنگ‌جوی دور برد باشد، البته اگر هم زیاد به او نزدیک شوید در این تریلر می‌توانید ببینید چه بلایی سرتان می‌آید.

مانند بقیه‌ی تریلرهای منتشر شده از بازی مورتال کمبت ۱۱، در این تریلر نیز ما نگاهی بر فینیشر Cetrion می‌اندازیم. شما می‌توانید تریلر معرفی Johnny Cage، Kabal، Jade، Geras، Kano و تریلر داستانی بازی را مشاهده کنید.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آپریل برای پلتفرم‌های PlayStation 4, Xbox One, Switch و PC در دسترس است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط