بازی Mortal Kombat 11 | امتیازات و نقدهای سایت Metacritic

بهترین قسمت از سری مورتال کمبت!
بازی Mortal Kombat 11 | امتیازات و نقدهای سایت MetacriticReviewed by نیما احمدی on Apr 25Rating: 5.0

بازی مورتال کمبت ۱۱، توسط استودیو بازی‌سازی NetherRealm Studios توسعه یافته و به وسیله کمپانی Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. داستان این بازی در ادامه قسمت قبل یعنی Mortal Kombat X می‌باشد. Mortal Kombat 11 توسط موتور گرافیکی Unreal Engine 3 طراحی و توسعه یافته است. این عنوان در تاریخ ۲۳ آپریل ۲۰۱۹ (۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) در کنسول‌های PS4، Xbox One، Nintendo switch و PC عرضه شده است.

در این مطلب نقدها و امتیازاتی که سایت‌های معتبر و رسانه‌های بین‌المللی در سایت Metacritic ثبت کرده‌اند را بررسی می‌کنیم. بازی Mortal Kombat 11 با احتساب ۵۰ نقد امتیاز ۸۳ از ۱۰۰ را دریافت کرده است، که به نظر امتیاز قابل قبولی برای این بازی مورد انتظار می‌باشد. در قسمت زیر می‌توانید تعدادی از این نقدها را مطالعه کنید.

CGMagazine
۹۵

Mortal Kombat 11 تنها یک ورود فوق العاده به این فرانچایز قدیمی نیست، بلکه یک مثال عالی برای نشان دادن چگونگی جمع‌آوری ارزش و محتوا در پکیج یک بازی در ژانر مبارزه می‌باشد

PlayStation Universe
۹۵

پر شده از حالت‌های مختلف و کارهای متفاوت برای انجام، Mortal Kombat 11 بهترین قسمت از نظر ظاهری، صداگذاری و از همه مهم‌تر گیم‌پلی در سری مورتال کمبت است. و همچنین از لحاظ داستانی نیز یکی از بهترین‌های این سبک محسوب می‌شود.

COGconnected
۹۳

Mortal Kombat 11 نقطه اوج و تلاقی بهترین ویژگی‌ها در سرتاسر فرانچایز می‌باشد. ارائه یک داستان بینظیر با روایتی یکپارچه، پیشرفت واقعی کاراکترها، تمرینات واقعاً خارق‌العاده و فهرستی با انتخابات گوناگون.

Vandal
۹۲

مورتال کمبت ۱۱ احتمالاً بهترین قسمت از سری خود می‌باشد. یک بازی فوق‌العاده، که گیم‌پلی و ظاهر بینظیری دارد، و اگر هنوز کمی مشکلات در بازی دیده می‌شود، مشکلاتی عمدی برای طرفداران این فرانچایز است.

Gaming Age
۹۱

در کل، مورتال کمبت ۱۱ یک بازی‌ است که من برای آن تا زمانی که بازی را تجربه نکرده بودم، هیچ هیجانی نداشتم. ولی از آن زمان تا الان بازی را کنار نگذاشته‌ام و بعضی اوقات هم کار دیگری جز بازی انجام نمی‌دهم. بیست و نهمین سال شکل‌گیری این فرانچایز به نوعی بهترین سال آن بوده‌است.

Softpedia
۹۰

من در این هیچ شکی ندارم که بازی مورتال کمبت ۱۱ با تشکر از مکانیزم عمیق و فوق‌العاده مبارزات، گزینه‌های شخصی‌سازی و حرکات اکشن اعتیادآور، بهترین قسمت این سری محبوب می‌باشد. لازم به ذکر نیست که بازی معنی جدیدی به کلمه “خونین” داده است.

Multiplayer.it
۹۰

Mortal Kombat 11 می‌تواند بهترین بازی سبک مبارزاتی باشد: مکانیک‌های بازی نسبت به گذشته بسیار هوشمندانه‌تر طراحی شده است، بخش داستانی بازی خاص و هیجان‌انگیز می‌باشد اما Krypt ما را ناامید می‌کند: یک بهم ریختگی پراکنده و خسته کننده، که اکثر آیتم‌های بیهوده را در زیر ساعت‌ها سنگ‌زنی کسل کننده پنهان کرده است.

Twinfinite
۹۰

فرقی ندارد اگر شما بخواهید کمی از بخش داستانی فاصله بگیرید و با دوستان خود به صورت آفلاین بازی کنید و یا برنامه داشته باشید تا به صورت سخت‌تر از طریق بخش آنلاین با رقیبان قوی‌تر مبارزه کنید، راه‌های زیادی برای انجام اینکارها و همنیطور روش‌هایی  برای خوش‌گذرانی در بازی خواهید داشت تا زمانی که قسمت بعدی مورتال کمبت برای نسل بعدی کنسول‌ها عرضه شود.

Critical Hit
۹۰

یک تفریح استخوان‌شکن و پر از خون و خون‌ریزی، مورتال کمبت ۱۱ یک جشن پر از خشونت‌ها زیاد می‌باشد که فرانچایز را به قله‌های افتخار بالاتری برده است.

IGN
۹۰

مورتال کمبت ۱۱ با تشکر از عمق بازی، بهترین قسمت در تاریخ ۲۷ سال این سری می‌باشد، به لطف سیستم مکانیک‌ههای جدید و داستان سرگرم‌کننده آن.

Hobby Consolas
۸۹

مدرک جدیدی از تخصص استودیو Netherrealm می‌باشد. قطعاً این بازی کمی از خود کمبود ایده‌های جدید نشان می‌دهد، اما هرچیزی که درون بازی قرار دارد بسیار کامل طراحی شده است.

IGN Spain
۸۸

مورتال کمبت ۱۱ زیاد تغییرات خاصی را در بازی اعمال نکرده‌است. سری Ed Boon  و Nether Realm هنوز زنده است. این بازی جدید بسیار عمیق و ر از محتوا می‌باشد. The Fatal Blow یک ایده خوب می‌باشد، و همچنین ویژگی‌های بصری بسیار خاص و وحشیانه طراحی شده است، و در نهایت نیز باید بدانیم که این بازی برروی موتور گرافیکی Unreal Engine 3 اجرا می‌شود. شخصیت‌ها و بخش‌های جدید بسیار عالی هستند.

XGN
۸۵

Mortal Kombat 11 بهترین بازی مبارزه‌ای این فرانچایز است. داستان بسیار غنی طراحی شده، تیم بازی سازی عالی عمل کرده‌اند و همچنین بازی تمرکز خوبی برروی ورزش‌های الکترونیک (eSports) دارد. بازی به نوعی عالی نیست. ولی وقتی بحث مبارزه به میان می‌آید، به یک عنوان عالی نزدیک می‌شود.

TrueGaming
۸۰

مورتال کمبت ۱۱ از استراتژی سبک مبارزاتی آهسته‌تر استفاده می‌کند که بیشتر بازیکنان حرفه‌ای را هدف گرفته است. در کنار وجود تنوع مودها و بخش‌های بازی، این بازی مبارزه‌ای به دنبال بازیکنان حرفه‌ای در این سبک می‌باشد.

+GamesRadar
۸۰

بخش داستانی Mortal Kombat 11، در کنار گیم‌پلی خود، بیشترین تنش و داستان‌گویی بهم چسبیده را در سبک مبارزه‌ای دارد که من در چند سال اخیر بازی کرده‌ام.

نظر شما درباره این قسمت از سری محبوب Mortal Kombat چیست؟ آیا این بازی را تجربه کرده‌اید؟ تجربه و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
Esportاخبار بازیمطالبنقد و بررسینقد و بررسی بازی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط