بازی Mortal Kombat 11 | آموزش چگونگی چنگ انداختن به حریفان

آموزش مکانیک گرفتن دشمنان

در بازی Mortal Kombat 11 اگر بلد نباشید چگونه از هر مکانیکی در این بازی به درستی استفاده کنید، نمی‌توانید در این بازی پیشرفت کنید. برای همین هم در ادامه می‌خواهیم بهتان بگوییم تا چگونه با هر کاراکتری به حریف خود چنگ بیندازید.

این حرکت که برای همه کاراکتر‌ها موجود است، به شما اجازه می‌دهد تا مقدار ضربه مناسبی به جریفتان وارد کنید و همزمان گارد او را نیز به هم بریزید.

همچنین از این جرکت می‌توانید برای شروع یک سری از combo‌ها استفاده کنید و حریفتان را در آستانه شکست قرار دهید.

بهترین ویژگی این جرکت، آسان بودن آن است. در همه پلتفرم‌ها می‌توانید با زدن همزمان دو دکمه صورت این حرکت را انجام دهید: در Playstation با فشردن همزمان مربع و X، در Xbox با فشردن A و X، و در کنسول نینتندو با فشردن Y و B.

دقت کنید که یاد گرفتن انجام این حرکت فقط ۵۰ درصد کار است. مانند هر حرکت دیگری در این بازی، پیدا کردن بهترین زمان برای استفاده درست از این حرکت و ترکیب کردن آن با چند حرکت بعدی اهمیت ویژه‌ای دارد.

بهترین زمان برای انجام Grapple چه موقع است؟

بهترین زمان برای انجام این جرکت، زمانی است که حریفتان گارد گرفته و در معرض ضربات پی در پی شما است. بهترین حالت برای انجام این کار به گونه‌ای است که خودتان را در معرض ضربات حریف قرار ندهید.

یک حالت معمول برای انجام این حرکت، زمانی است که به پایان یک کمبو نزدیک می‌شوید، اینگونه ضربه‌ای که به حریفتان وارد می‌کنید به موثرترین حالت خودش می‌رسد و می‌توانید در حینی که حریفتان تعادل بازی خودش را از دست داده، برای حرکت بعدیتان برنامه ریزی کنید.

دوم اینکه، اجرای این حرکت، باعث می‌شود فضای عمل بیشتری بدست بیاورید. هرچند، با توجه به این که حریفتان ممکن است هرلحظه از گارد خود بیرون بیاید، بهترین زمان انجام این عمل، بعد از یک combo کوتاه یا متوسط است تا مطمئن شوید که جریفتان در این بین کاری نمی‌تواند انجام دهد.

خوشبختانه این تمام چیزی بود که برای چنگ انداختن و انجام حرکت Gropple به آن نیاز داشتید. برای راهنمایی‌های بیشتر برای بازی Mortal Kombat 11 اینجا را کلیک کنید.

دسته بندی
Esportایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط