بازی Mortal Kombat 11 | آموزش تکنیک های دفاعی بازی مورتال کمبت ۱۱

با تکمیل چالش‌های مختلف بازی می‌توانید مقادیر خوبی سکه جمع آوری کنید. با این حال چندین حربه برای کسب سریع‌تر این منبع مهم و کارآمد وجود دارد.

شاید بتوان مهم‌ترین منابع بازی Mortal Kombat 11 را سکه‌ (Koins) دانست. این منبع به عنوان واحد پولی برای خرید اسکین‌ها و دیگر آیتم‌های بخش Krypt بازی مورتال کمبت ۱۱ دارد. برای کسب این منابع راه‌های مختلفی وجود دارد. با تکمیل چالش‌های مختلف بازی می‌توانید مقادیر خوبی سکه جمع آوری کنید. با این حال چندین حربه برای کسب سریع‌تر این منبع مهم و کارآمد وجود دارد.

با ورود به بخش Krypt و باز کردن دو صندوق ابتدایی آن می‌توانید ۵۰۰۰۰ سکه به دست آورید. با اتمام بخش آموزشی و داستانی بازی Mortal Kombat 11 نیز می‌توانید پاداش‌های خوبی کسب کنید که علاوه بر آموزش و آشنایی با مکانیزم‌ها جدید بازی، مقادیر قابل توجهی سکه نیز به شما می‌دهند. پس از این کار می‌توانید به سراغ چالش‌های روزانه‌ی بازی بروید. این چالش‌ها همان‌طور که از اسمشان برمی‌آید روزانه تغییر می‌کنند‌ و شامل کارهای مختلفی چون شکست دادن دشمنان به نحوی خاص و یا زدن کمبوهایی به خصوص می‌شوند.

تکمیل موفقیت‌آمیز این چالش‌ها به شما مقادیر خوبی سکه می‌دهد و ‌آن‌ها می‌توانند منبع خوبی برای کسب سکه باشند. برای دستیابی به جوایز ویژه و پاداش‌های بزرگتر می‌توانید به بخش Towers of Time بروید. برای خواندن راهنمایی‌های بیشتر از بازی مورتال کمبت ۱۱ می‌توانید به مطالب زیر مراجعه کنید.

بازی Mortal Kombat 11 | نحوه ی دستیابی به اسکین Fire God Liu Kang در بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | بعد از اتمام بخش داستانی بازی مورتال کمبت ۱۱ چه میشود کرد؟

بازی Mortal Kombat 11 | پنج راهنمایی پایه ای بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی Mortal Kombat 11 | چگونه Kronika Announcer را بدست آوریم؟

دسته بندی
Esportراهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط