Modern-Warfare4

بازی Modern Warfare 4 تا دو ماه آینده معرفی خواهد شد

بازی Modern Warfare 4 در راه است

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از dualshockers ، در این اواخر شایعاتی در این زمینه که جدیدترین بازی از سری Call of Duty، بازی Modern Warfare 4 است در فضای اینترنت منتشرشده بود. اکنون نیز اخباری از سوی اکتیویژن منتشرشده که نشان می‌دهد بازی Modern Warfare 4 تا دو ماه آینده معرفی خواهد شد.

اگر اخبار اکتیویژن را دنبال می‌کنید مطمعنا می‌دانید که هر سال همین موقع‌ها اکتیویژن نام آخرین و جدیدترین نسخه بازی Call of Duty را اعلام می‌کند امسال نیز اکتیویژن همین روال را در پیش گرفته چراکه اعلام کرده است نام جدیدترین بازی سری Call of Duty، Modern Warfare 4 است. علاوه‌بر این به تاریخ معرفی این بازی اشاره کرده به‌گونه‌ای که احتمال می‌دهد این بازی تا دو ماه آینده معرفی شود.

البته اکتیویژن برای اینکه از تاریخ معرفی این بازی اطمینان پیدا کند، با استودیوی سازنده این بازی یعنی استودیوی Infinity Ward تماس تلفنی داشته است که این استودیو در صحبت‌های خود با اکتیویژن خبر انتشار بازی Modern Warfare 4 تا دو ماه آینده را تایید کرده است. بنابراین می‌توان با اطمینان کامل از اینکه این بازی تا دو ماه آینده منتشر خواهد شد، منتظر ماند.

البته این مسئله که بازی Modern Warfare 4 تا دو ماه دیگر روانه بازار خواهد شد خیلی تعجب‌آور نیست چراکه در این بازه زمانی کنفرانس E3 2019 را پیش رو داریم بنابراین به احتمال زیاد قرار است این بازی در طی این کنفرانس معرفی گردد. البته نمی‌توانبا قطعیت کامل گفت که بازی Modern Warfare 4 حتما در طی مراسم E3 2019 معرفی خواهد شد چراکه این احتمال نیز وجود دارد که این بازی مانند بازی Black Ops 4 چند هفته قبل از مراسم E3 2019 معرفی گردد.

به‌نظر می‌رسد که استودیو سازنده بازی Modern Warfare 4 برای معرفی آنن سر و صدای خیلی زیادی به پا نکند و مراسم خیلی باشکوهی را ترتیب نبیند چراکه این استودیو در حال تغییرات و تحولات گسترده‌ای است که به‌ نظر بودجه کمی برای معرفی این بازی درنظر گرفته باشد.

از آن‌جایی که تاریخ انتشار بازی Modern Warfare 4 اعلام و توسط استودیو سازنده آن تایید شده است خیلی از کاربران و گیمرها منتظر معرفی این بازی هستند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط