Kingdom Hearts III

بازی Kingdom Hearts III به عنوان پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۹

Kingdom Hearts III و محبوبیت آن در سال 2019

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از comicbook، پس از بررسی‌های صورت گرفته بر روی بازی‌هایی که در منطقه آمریکای شمالی تا پایان ماه مارچ به‌فروش رسیده‌اند، تاکنون پرفروش‌تری بازی از ابتدای سال جاری تا پایان ماه مارچ در این منطقه، بازی Kingdom Hearts III بوده است.

از ابتدای سال جاری تاکنون بازی‌های محبوب و پرطرفداری در منطقه آمریکای شمالی عرضه شده‌اند که برخی از آن‌ها شامل: بازی‌های Tom Clancy’s The Division 2, Anthem, Resident Evil 2  و Red Dead Redemption 2  هستند اما جالب است بدانید که از میان تمامی این بازی‌های برتر و محبوب که فروش خوبی را تجربه کرده‌اند بازی Kingdom Hearts III توانسته به‌عنوان پرفروش‌ترین بازی از ابتدای سال میلادی جاری تا ماه مارچ جایگاه اول را در جدول بازی‌های پرفروش منطقه آمریکای شمالی به خود اختصاص بدهد.

می‌توانید لیست کامل بازی‌های پرفروش از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا ماه مارچ را در منطقه آمریکای شمالی مشاهده کنید:

  1. Kingdom Hearts III
  2. Tom Clancy’s The Division 2
  3. Anthem
  4. Resident Evil 2
  5. Red Dead Redemption 2
  6. Jump Force
  7. Super Smash Bros. Ultimate
  8. Sekiro: Shadows Die Twice
  9. Call of Duty: Black Ops 4
  10. New Super Mario Bros. U Deluxe

بازی Kingdom Hearts III به عنوان بازی ویدئویی که بیشترین فروش را در منطقه آمریکای شمالی داشته است برای کنسول‌های بازی پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین برای پلتفرم رایانه شخصی عرضه شده است. بازی Kingdom Hearts III درباره قهرمانان جوانی است که از یکسری کلید غول‌آسا برخوردارند به‌گونه‌ای که این کلیدها را با خود حمل می‌کنند تا با استفاده از آن‌ها بتوانند تاریکی‌ها و پلیدی‌ها را شکست داده و وارد جهان‌های مختلفی بشوند. جالب است بدانید که مجموعه بازی‌های Kingdom Hearts  بر اساس فیلم‌های محبوب دیزنی طراحی و تولید شده‌اند. بازی Kingdom Hearts III از داستان بسیار قوی برخوردار است از این‌رو می‌توان گفت دلیل اصلی که کاربران و گیمرهای زیادی به این بازی علاقه‌مند هستند داستان قدرتمند آن است که گیمر را خیره می‌کند که مطمعنا این عامل در فروش چشم‌گیر این بازی بی تاثیر نیست. بنابراین بدیهی است که در میان بازی‌ها بسیار زیاد و قدرتمند بازی Kingdom Hearts III بتواند بیشترین فروش را داشته باشد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط