Halo

بازی Halo: The Master Chief Collection بر روی PC منتشر می‌شود

این مجموعه به صورت قسمت به قسمت عرضه می‌شود و به طور کامل در دست مخاطبین قرار نمی‌گیرد.

امروز مایکروسافت طی آخرین قسمت از Inside Xbox، رسما Halo: The Master Chief Collection را برای پلتفرم PC معرفی کرد. اما قسمت تعجب برانگیز دیگرش اینجاست که این بازی نه تنها فقط برای Windows Store بلکه برای Steam نیز عرضه می‌شود. این بازی از FOV sliders, ultra-wide resolution، کنترل‌های قابل تغییر و هر چیزی که از یک بازی از پلتفرم PC انتظار دارید را شامل می‌شود.

این مجموعه به صورت قسمت به قسمت عرضه می‌شود و به طور کامل در دست مخاطبین قرار نمی‌گیرد. همچنین بازی Halo Reach از رزولوشن ۴K، HDR و ۶۰ فریم بر ثانیه برای PC پشتیبانی می‌کند. البته کاربران Xbox One نیز دست خالی از این ماجرا بیرون نمی‌روند و این بازی برای کنسول مایکروسافت نیز عرضه می‌شود.

بر روی Xbox One بازی Halo Reach به دو قسمت تقسیم می‌شود: بخش اول که بخش چندنفره آن است برای همه افرادی که Halo: The Master Chief Collection را در اختیار دارند رایگان خواهد بود اما بخش تک نفره به صورت یک DLC عرضه می‌شود. مشترکین Game Pass بدون هیچ هزینه‌ای کل این بسته را دریافت می‌کنند. هر چند بر روی PC این اتفاق رخ نخواهد داد و Halo Reach در واقع اولین قسمتی‌ست که از این مجموعه بر روی Windows store و Steam عرضه می‌شود.

می‌توانید تریلر معرفی این مجموعه را در این پست مشاهده کنید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهتریلرمطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط