بازی Ghost Recon Breakpoint | اضافه شدن حالت بقای بیشتر به فرمول Wildlands

مخفی کاری بیشتر!
بازی Ghost Recon Breakpoint | اضافه شدن حالت بقای بیشتر به فرمول WildlandsReviewed by نیما احمدی on May 15Rating: 5.0بازی Ghost Recon Breakpoint | اضافه شدن حالت بقای بیشتر به فرمول Wildlands

به دنبال اخبار جدیدی که پخش شد، Ubisoft به طور رسمی بازی Ghost Recon Breakpoint را معرفی کرد، آینده‌ای که در ادامه شوتر محبوب و جهان‌باز Wildlands جریان دارد.

من Wildlands را برای مدت کوتاهی در سال ۲۰۱۷ و زمان عرضه آن، بازی کردم، و به نظرم بازی خوبی بود – یک گام دورتر از اکشن تاکتیکالی که در قسمت‌های قبلی Ghost Recon دوست داشتم، البته، قطعاً اگر با دوستان خود این بازی را تجریه کنید، بسیار سرگرم‌کننده و خنده‌دار خواهد بود. لازم به ذکر است که مقدار زیادی از آن را فراموش کرده‌ام – پروتاگونیست بخش تک‌نفره، نومد (Nomad)، برگشته است، گرچه من هیچ خاطره‌ای از او ندارم، مخصوصاً با ریش و چشم‌های خاص او. شاید به این خاطر باشد که او کلاه کپ خود را سر و ته گذاشته است.

در این قسمت، محل بازی از بولیوی به جزیره آورا (Auroa) مننتقل شده است، یک مکان ساختگی در اقیانوس آرام که در بخش محیطی خود زیست‌بوم‌های متنوعی دارد، از قله‌های زمستانی گرفته تا جنگل‌های مرطوب. در مصاحبه‌ای کمی بعد از معرفی بازی Ghost Recon Breakpoint، من سوال کردم که آیا آب‌و‌هوا قسمت مهمی از سیستم Breakpoint را تشکیل می‌دهد، و تنها جوابی که دریافت کردم این بود، فعلا تیم سازنده صحبتی در این باره انجام نداده است.

شما می‌توانید از محیط اطراف خود برای استتار استفاده کنید، خود را در گل و لای بغلتانید تا مانند آرنولد شوارتزنگر در فیلم Predator از دید دشمنان پنهان شوید. این مکانیزم دقیقاً چگونه عمل می‌کند؟ تا این لحظه تیم سازنده هنوز حرفی از این مکانیزم در مجامع عمومی نزده‌اند.

بنابراین بیاید تا به مطالبی که در مطبوعات و لایواستریم بازی منتشر شده‌اند را بررسی کنیم. جزیره آورا محل قرارگیری تجهیزات Skell Technology است، جایی که پهبادها در آینده‌ای نزدیک برای صنعت جنگ‌افزارها نقش کلیدی ایفا می‌کنند. گروهی یاغی از اراح (Ghosts) با نام گرگ‌ها (The Wolves)، به رهبری سرهنگ دوم D. Walker، کنترل جزیره را برای برنامه‌نویسی دوباره پهبادها به دست گرفته‌اند. شما نیز در این جزیره سقوط کرده و گرفتار شده‌اید، و برای بقا و زنده ماندن زیر حملات گرگ‌ها، برعلیه آن‌ها مبارزه می‌کنید.

این نوع مبارزه ما را به سمت رنگ بقایی که در بازی Ghost Recon Breakpoint دیده می‌شود، سوق می‌دهد. شما می‌توانید زخم‌های جدی‌ای را متحمل شوید، در راه مبارزه‌ی خود لنگ لنگان حرکت کنید تا به کمپ احیا برسید و خود را التیام کنید، همچنین می‌توانید یکی از چهار دسته‌ای که زمان عرضه بازی در اختیار شما قرار می‌گیرند را انتخاب کنید. شما قادر خواهید بود تا اجساد را حمل کنید – یا دشمنانتان و یا هم‌تیمی‌هایتان – و برای مخفی کردن طعمه و یا دور کردن همراهان خود از خطر از این قابلیت استفاده کنید. با پیشرفت در قسمت‌های کمپین و PvP که در کنار بازی منتشر می‌شود، می‌توانید کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنید. یکی از جدیدترین دشمنان شما مردی خواهد بود که غرق در زره است و با خود یک Chaingun حمل می‌کند. حال می‌توانید حتی شلوار خود را تا بالای کفش‌هایتان تا بزنید.

همچنین می‌توانید از پشت به گردن دشمنان خود ضربه بزنید.

نظر شما درباره قسمت جدید سری محبوب Ghost Recon چیست؟ آیا می‌تواند طرفداران این سری را راضی کند؟ به عنوان آخرین نکته نیز باید اضافه کنم، طبق اخبار اخیر، Ghost Recon Breakpoint حتی در بخش تک‌نفره نیز نیازمند اتصال دائمی به اینترنت است. دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
اخبار بازیپیش نمایشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط