Game for Peace

بازی Game for Peace جایگزین بازی PUBG Mobile در چین شد

بازی Game for Peace جایگزین می شود

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از dualshockers، در پی ممنوعیت بازی PUBG Mobile در کشور چین به دلیل قوانین سخت‌گیرانه‌ای که این کشور در انتشار بازی‌های ویدئویی دارد، ناشر این بازی مجبور به جایگزین کردن بازی Game for Peace به جای بازی PUBG Mobile شد.

همانطور که می‌دانید بازی‌هایی که سبک آن‌ها بتل رویال است از خشونت بسیار زیادی برخوردار هستند از این‌رو است که طرفداران زیادی دارند اما بازی‌هایی با این سبک اثرات منفی را بر روی ذهن افراد به‌ویژه کودکان و نوجوانان می‌گذارند و درصورتی که در طولانی مدت توسط نوجوانان و سایر کاربران دنبال شوند می‌توانند آسیب‌های جبران‌ناپذیری را بر روی ذهن افراد و درنهایت رفتار آن‌ها در جوامع داشته باشند. از این‌رو خیلی از خانواده‌ها در سراسر جهان از بازی‌هایی با چنین سبک خشونت‌واری مخالف هستند چراکه آن‌ها معتقدند بازی‌هایی با سبک بتل رویال موجب شکل‌گیری خشونت در کودکان و نوجوانان آن‌ها شده است. جالب است بدانید که حتی شاهزاده انگلستان نیز به بازی‌هایی با این سبک اعتراض کرده است. از این‌رو چین نیز برای جلوگیری از انتشار بازی‌هایی با چنین سبکی در کشورش قوانین سرسختانه‌ای را اعمال کرده است. این قوانین سرسختانه موجب شده تا کمپانی Tencent که وظیفه انتشار بازی‌ موبایلی PUBG را در کشور چین برعهده داشت، بازی Game for Peace را جایگزین این بازی موبایلی بکند. معنی بازی Game for Peace، بازی برای صلح است.

همانطور که از نام این بازی پیداست، Game for Peace برای صلح طراحی و ساخته شده که حال و هوایی ضد تروریستی دارد. این بازی تفاوت‌های مهمی با بازی موبایلی PUBG دارد. بر اساس گفته‌های کمپانی Tencent، بازی Game for Peace توسط استودیوهای داخلی این کمپانی طراحی و ساخته شده است. درواقع این بازی برای قدردانی از جنگجویان آسمان آبی بوده که از مرزهای هوایی کشور چین دفاع می‌کنند. از این‌رو می‌توان گفت که این بازی ترکیبی از میهمن‌پرستی و خریدهای درون‌برنامه‌ای است.

باوجود اینکه کمپانی Tencent از جایگزین کردن بازی Game for Peace به جای بازی موبایلی PUBG خیلی هم راضی و خوشحال نیست اما کاربران شبکه اجتماعی Weibo خیلی خوشحال هستند که این کمپانی بازی Game for Peace را جایگزین بازی موبایلی PUBG کرده است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط