بازی Forza Horizon 4 | چگونه Wrecking Ball Skill را کسب کنیم؟

همه چیز را تخریب کنید!
بازی Forza Horizon 4 | چگونه Wrecking Ball Skill را کسب کنیم؟Reviewed by نیما احمدی on Apr 18Rating: 5.0بازی Forza Horizon 4 | چگونه Wrecking Ball Skill را کسب کنیم؟

همینطور که در بازی Forza Horizon 4 در شهرها و حاشیه انگلستان درحال رانندگی هستید، باید در نظر داشته باشید که برای تمام کارهایی که انجام می‌دهید بازی به شما امتیازی خواهد داد. این کارها می‌توانند هر چیز عجیبی باشند، رد شدن از فاصله نزدیک ماشین‌ها، رسیدن به سرعت بسیار بالا، و یا تنها خراب کردن هر چیزی که در مسیر می‌بینید. در این مطلب تمام کارهایی که باید برای رسیدن به Wrecking Ball  Skill انجام داد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در مرحله اول، باید شما را مسائل ابتدایی آشنا کنیم. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، همانطور که در اطراف بازی در حال رانندگی هستید، هر کاری انجام دهید، امتیاز می‌گیرید. همانطور که حدس می‌زنید، خرابکاری یا Wreckage یکی از مهارت‌هایی می‌باشد که باید در طول بازی برای رسیدن به Wrecking Ball Skill به آن چشم بدوزید.

امتیاز خرابکاری توسط از بین بردن هر آن چیزی که قابل تخریب می‌باشد، بدست می‌آید. که این اشیاء شامل فنس‌ها، درخت‌ها، مخروط‌های ترافیکی، چراغ راهنمایی، علامت‌ها و یا هر چیزی که اگر با سرعت به آن برخورد کنید بدون نابود شدن به مسیر خود ادامه می‌دهید.

بدست آوردن مهارت تخریب (Wreckage) در بازی Forza Horizon 4 مطلب بسیار مهمی می‌باشد، زیرا پایه‌های بدست آوردن Wrecking Ball هستند. براحتی اگر چند تخریب را پشت سر هم انجام دهید (سه یا بیشتر) در یک زنجیره مشابه، بازی Wrecking Ball Skill را به عنوان جایزه به شما خواهد داد. این تمام کاری است که باید انجام دهید.

بهترین مکان برای بدست آوردن Wrecking Ball در بازی Forza Horizon 4

اگر با ترکیب و ایجاد زنجیره چند تخریب پشت هم مشکل دارید، ایرادی ندارد، ما برای شما بهترین مکان را برای اینکار پیدا کرده‌ایم. همانطور که در اسکرین‌شات زیر مشاهده می‌کنید، نیاز دارید تا به سمت منطقه‌ای به نام Green Airstrip حرکت کنید.

همین که به این مکان می‌رسید، قادر خواهید بود تا مقدار زیادی از آیتم‌های تخریب‌پذیر را پیدا کنید، این آیتم‌ها شامل مخروط‌های ترافیکی در دو سمت اتوبان، چراغ‌های راهنمایی در مرکز، و همینطور موانعی که با گذشتن از آن‌ها براحتی نابود می‌شوند. به آسانی با ماشین خود با سرعتت بالا از روی این موانع عبور کنید تا در نهایت یک یا دو Wrecking Ball Skill را در زمان بسیار کم بدست آورید.

این اکثر چیزی بود که برای بدست آوردن Wrecking Ball Skill در بازی Forza Horizon 4 باید می‌دانستید. نظر شما درباره بازی ماشین‌سواری Forza Horizon 4 چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط