بازی Fortnite

بازی Fortnite قادر است که با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی آیفون‌های جدید اجرا شود.

گیم پلی روان و عکس العمل‌های سریع، همیشه کلید موفقیت در بازی Fortnite هستند، و این موضوع برای بعضی از مخاطبان پلتفرم موبایل آسان تر شده است. طبق توئیت...

گیم پلی روان و عکس العمل‌های سریع، همیشه کلید موفقیت در بازی Fortnite هستند، و این موضوع برای بعضی از مخاطبان پلتفرم موبایل آسان تر شده است. طبق توئیت Nick Chester از Epic Games بازیکنان Fortnite که بر روی آیفون‌های XS, XS-Max یا XR بازی می‌کنند می‌توانند این بازی را در نرخ فریم ۶۰ فریم در ثانیه بازی کنند.

بازی Fortnite

درحالی که هنوز هیچ حرفی از این که این بازی همچنین عملکردی بر روی دیگر موبایل‌ها داشته باشد یا نه، به نظر می‌رسد که موبایل‌های دیگر نیز این آپشن را به زودی دریافت کنند. ولی حداقل هر موبایلی که سخت افزاری قوی تر از این آیفون‌ها داشته باشد باید بتواند این بازی را روی ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا کند.

بازی Fortnite همچنین قادر است که بر روی پلتفرم‌های PS4 و Xbox One با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا شود در حالی که روی پلتفرم Switch روی ۳۰ فریم بر ثانیه قفل است. از آنجایی که Epic درحال بهینه سازی بازی برای سخت افزارهای مختلف است بعید نیست که موبایل‌های قدیمی تر و همچنین کنسول Switch بتواند این بازی را با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه اجرا کند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط