راهنمای بازی Fifa 19 | آموزش خرید بهترین کارت‌های TOTS (Team Of The Season)

بهترین کارت‌های TOTS با قیمت پایین‌تر از 100000 سکه

هنگامی که زمان رونمایی از کارت‌های TOTS در FIFA 19 فرا می‌رسد، بدان معناست که به نقطه‌ی اوج برگشت ناپذیر فصل رسیده ایم. برای افرادی از از مفهوم TOTS اطلاعی ندارند باید بگویم که Team Of The Season به بازیکنانی اطلاق می‌شود که طی نه ماه گذشته، در تمامی لیگ‌های کوچک و بزرگ موجود در بازی FIFA 19 بهترین Overall یا نمره‌ی کلی را داشته اند. در این مطلب به بررسی  بهترین کارت‌هایی که می‌توانید با یک میزان بودجه‌، خریداری کنید پرداخته ایم. برخی از این بازیکنان، مانند Matt Clarke از Pompey فرصت‌های سرمایه گذاری برای ماه‌های جوئن و جولای به حساب می‌آیند و برخی دیگر مانند Steven Berqwijn و Tommy Abraham بهترین انتخاب‌ها برای زمان رسیدن FiFA 20 در نظر گرفته می‌شوند. آماده‌ی سفری کوتاه به شرق آلمان باشید.

مطالب مرتبط : بخش جدید بازی FIFA 20 با نام Volta در رویداد EA Play معرفی شد

 

Kevin Kampl – پست هافبک مرکزی – باشگاه لایپزیش آلمان – Overall 88

بازیکن اسلونیایی سرسخت تیم لایپزیش علاوه بر این که یک سرمایه گذاری جذاب برای آینده به شما می‌رود، در حال حاضر نیز عملکرد جذابی را از خود به نمایش می‌گذارد. کارت TOTS این بازیکن، با قیمت پایین‌تر از ۵۵K با فاصله، ارزانترین گزینه‌ی TOTS در بوندسلیگا محسوب می‌شود. یعنی طی ۴ تا ۶ هفته‌ی آینده، مطمئناً قیمت این بازیکن افزایش خواهد یافت. با این حال، Kampl با رتبه‌ی +۸۰ در سرعت، شوت، پاس، دریبلینگ و فیزیک بدنی، یک انتخاب هوشمندانه در پست هافبک مرکزی محسوب می‌شود. با قرار دادن این بازیکن در کنار هافبک دیگری همچون Axel Witsel، خط هافبکی غیر قابل نفوذ و در عین حال خلاق و بازی ساز خواهید داشت.

قیمت : کمتر از ۵۵۰۰۰ Coins

Steven Bergwijn – پست وینگر چپ – باشگاه پی اس وی آیندهون هلند – Overall 87

تقریباً تمامی کاربران FIFA خواهان یک بازیکن سرعتی در پست بال چپ و راست هستند. اما با توجه به قیمت ۳ میلیون سکه‌ای ورژن TOTS بازیکنانی همچون Eden Hazard یا Pirre Emerick Aubameyang ( که هردو در این رده بندی با اورال ۹۹ عرضه شده اند)، اکثر کاربران، حتی نمی‌توانند به آنها نزدیک شوند. اما Bergwijn با نمره‌ی ۹۶ برای سرعت، ۸۷ در اورال کلی، می‌توانید در نیم ساعت پایانی بازی، دفاع راست حریف را به شدت تحت فشار قرار دهید. اگر اهل استفاده از سیستم مزایده و شرطبندی FiFA بوده باشید، می‌توانید این بازیکن را با ۳۰۰۰۰ سکه به خدمت بگیرید.

قیمت : کمتر از ۳۴۰۰۰ Coins

Matt Clarke – پست دفاع میانی – باشگاه پورتسموث انگلیس – Overall 84

با این که در مراحل آخر فصل FIFA 19 بهسر می‌بریم، همچنان فرصت برای خرید استعدادهای جوان و چالش تشکیل ساختار تیم با نگاه به آینده، به جای خود باقی است. کارت‌های رده بالای TOTS در لیگ برتر انگلیس معمولاً هزینه‌های سرسام آوری را به کاربر تحمیل می‌کنند. لذا با سرمایه گذاری بر روی ورژن TOTS از بازیکنانی مانند Clarke می‌توانید سود خوبی در ماه‌های جوئن یا جولای بدست آورید. در حال حاضر می‌توانید این بازیکن را با ۱۱۰۰۰ سکه خریداری کنید. با توجه به این که قیمت “Quick Sell” این بازیکن ۱۰۲۴۸  سکه تعیین شده است، حتی اگر این بازیکن در لیست تابستانی حضور نداشته باشد، نهایتاً ۷۵۲ سکه ضرر خواهید کرد.

قیمت : کمتر از ۱۱۵۰۰ Coins

 

Pizzi – پست هافبک راست – باشگاه بنفیکا پرتغال – Overall 93

فقط اورال فوق‌العاده‌ی این بازیکن می‌تواند دلیل کافی برای اقدام بدون تردید شما برای خرید او باشد. حالا این نکته‌ را نیز در نظر داشته باشید که علاوه بر Pizzi تنها سه بازیکن دیگر در مارکت FIFA وجود دارند کهبا قیمت پایین‌تر از ۲۰۰K به فروش می‌رسند: Sergio Busquets با قیمت ۱۱۲K ، Filip Kostic با قیمت ۱۱۵K و Mark-Andre Ter Stegen با برچسب ۱۶۵K .

با خرید کارت TOTS این بازیکن احتمالاً تا دوهفته‌ی دیگر با رسیدن ارزش آن به نزدیکی‌های قیمت کارت Busquets تا ۲۰۰۰۰ سود خواهید کرد. حتی ممکن است درصورت وقوع یک یا دو SBC غافلگیر کننده، در ماه جوئن، به بالاتر از آن نیز برسد. مطمئناً ریسک این کار بالاست اما پتانسیل بسیار بالایی دارد.

قیمت : کمتر از ۹۷۰۰۰ Coins

Djamel Eddine – پست دفاع مرکزی – باشگاه الشباب عربستان – Overall 85

شاید نام این بازیکن به اندازه‌ی Matt Clarke شناخته شده نباشد اما این دیوار مستحکم الجزایری، همچون Clarke یک خرید بدون ریسک به شمار می‌رود. با توجه به این که مارکت فیفا در حال حاضر با کارت‌های TOTS اشباع شده است، درخواست‌ها تا ماه جولای به احتمال زیاد افزایش خواهند داشت لذا با خرید چند کارت ۱۲۰۰۰ سکه‌ای، می‌توانید آنها را در تابستان تا ۱۵ الی ۱۶ هزار سکه به فروش برسانید. البته اگر تا آن زمان توجه‌تان هنوز به FIFA 20 معطوف نشده باشد.

قیمت : کمتر از ۱۳۰۰۰ Coins

Max Aarons – پست دفاع راست – باشگاه نوریچ انگلیس – Overall 84

این بازیکن نیز از جمله دیگر فرصت‌های مناسب برای SBC های آینده است که نیازمند TOTS خواهند بود. اگر به گزینه‌های بیشتری در این رنج نیاز دارید، ما به شما Reece James (RB,Wigan,84) ، Dean Henderson (GK,Sheffield United,84) و Jamal Lowe (RM,Portsmouth,83) را با قیمت‌هایی پایین تر از ۱۱۵۰۰ سکه پیشنهاد می‌کنیم. این بازیکنان را به لیست خرید خود اضافه کنید. خواهید دید که کمتر از یک یا دوماه دیگر سود خوبی از فروش آنها عایدتان خواهد شد.

قیمت : کمتر از ۱۱۰۰۰ Coins

Tammy Abraham – پست مهاجم – باشگاه آستون ویلا انگلیس – Overall 87

Abraham گزینه‌ای دیگر از کارت‌های TOTS لیگ برتر انگلستان است. اما قبل از این احساس کنید تمامی این کارت‌ها به طیف خاصی از بازیکنان FIFA 19 تعلق دارند، باید بگوییم که این بازیکن بر خلاف گزینه‌های قبلی از دیدگاه سرمایه گذاری در این لیست قرار نگرفته است. بلکه از آنجایی که این بازیکن با فیزیک ۸۵ ، سرعت ۸۷ و اورال ۸۷ ، عملکرد بسیار خوبی در زمین به نمایش می‌گذارد، در این لیست جای گرفته است. این کارت، یک گزینه‌ی جذاب ۳۰ هزار سکه‌ای برای پست فوروارد به شمار می‌رود. با قرار دادن این بازیکن در کنار کارت هدیه‌ی SBC از Wayne Roony در لیگ MLS ، یا هر ورژنی از Jamie Vardy، موجبات آزار حریفان خود را در Division Rivals   یا Weekend League فراهم کنید.

قیمت : کمتر از ۳۰۰۰۰ Coins

James Maddison – پست هافبک هجومی – لسترسیتی انگلیس – Overall 88

با توجه به این که همواره از لیگ برتر انگلستان به عنوان بهترین لیگ برای ساخت تیم‌های FIFA یاد می‌شود، تمامی کارت‌های TOTS این لیگ، معمولاً بیش از حد گران هستند. اما James Maddison در این زمینه یک استثنا محسوب می‌شود. در سیستم ۴-۳-۱-۲ این بازیکن، با نمره‌ی قدرت شوت ۹۸، دید ۹۳ و چالاکی ۹۶ یک CAM ایده آل به حساب می‌آید. حتی می‌توانید این کارت را با اهدافی اقتصادی خریداری کنید. با خرید کارت TOTS این بازیکن، به قیمت ۶۷۰۰۰ سکه، می‌توانید به سرعت آن را تا ۸۰K به فروش برسانید.

قیمت : حداکثر ۶۸۰۰۰ Coins

مطالب مرتبط : چگونه تمام بازیکنان Premier League TOTS را بدست آوریم؟

 

دسته بندی
Esportراهنما و آموزشمطالبمقالاتورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط