تاد هاوارد از بازی Elder Scrolls: Blades Shown بر روی iPhone XS رونمایی کرد

Elder Scrolls: Blades Shown عنوانی جدید مخصوص تلفن‌های همراه

بازی Elder Scrolls: Blades Shown که به طور رسمی در رویداد E3 2018 معرفی شد، یک عنوان جدید از سری محبوب Elder Scrolls است که مخصوص تلفن‌های همراه خواهد بود. این بازی با گرافیکی بالایی که بر روی تلفن‌های همراه دارد همه را شگفت زده کرده.

امروز در طی رویداد Apple Keynote 2018 از تلفن همراه جدید Apple رونمایی شد، اما اینجا صحبت بر سر تلفن همراه جدید شرکت اپل نیست، چرا که آقای تاد هاوارد در این رویداد حضور داشت و طبق معمول یک نسخه از فرانچایز مورد علاقه‌اش ،Elder Scrolls، را بر روی تلفن همراه جدید اپل نمایش داد.

هاوارد در طی این رویداد به روی استیج رفت و بعد از تعریف و تمجید فراوان از iPhone XS گفت که:«این دستگاه قادر است به راحتی عنوان جدید ما یعنی بازی Elder Scrolls: Blades Shown را اجرا کند.»

در ادامه معرفی بازی می‌توان به سیستم town-building (شهر سازی) و بخش PVP (آنلاین) بازی اشاره کرد که بتزدا مانور زیادی بر روی این بخش ها ارائه کرده.

بازی Elder Scrolls: Blades Shown در پاییز پیش رو برای سیستم عامل‌های IOS و اندروید عرضه خواهد شد. بازی کاملا رایگان خواهد بود و همین حالا می‌توانید آن را از سایت رسمی بتزدا پیش خرید کنید.

دسته بندی
اخبار بازی موبایلمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط