بازی Dota 2 | هر چه برای ارتباط با هم تیمیتان به آن احتیاج دارید

راهنمای سطح مبتدی!
بازی Dota 2 | هر چه برای ارتباط با هم تیمیتان به آن احتیاج داریدReviewed by نیما احمدی on May 26Rating: 5.0بازی Dota 2 | هر چه برای ارتباط با هم تیمیتان به آن احتیاج دارید

برای Dota بازی کردن، باید هم از کیبورد و هم از موس استفاده کنید. در این قسمت لیستی از کنترل‌های اصلی بازی Dota 2 را برای شما نوشته‌ایم که می‌توانید از آن‌ها در مبارزات حماسی خود استفاده کنید:

با کلیک راست (Right Click) کردن برروی زمین می‌توانید قهرمان خود را به هرجا که می‌خواهید بفرستید.

اگر برروی دشمن و یا ساختارهای دشمنان کلیک راست بزنید کاراکتر شما به صورت اتوماتیک به ان‌ها حمله می‌کند.

دکمه‌های Alt و کلیک چپ برای برقراری ارتباط است:

  • برروی زمین – صدایی پخش می‌شود و علامتی را برروی نقشه هم‌تیمی‌هایتان نشان می‌دهد تا آن‌ها حواسشان را به آن منطقه جمع کنند.
  • برروی برج‌ها – نشان می‌دهد که آن برج نیاز به حمله و یا دفاع دارد.
  • برروی یک طلسم و یا آیتم – آمادگی طلسم/آیتم را نمایش می‌دهد و یا به زودی برروی ریسپاون سایت به نمایش درمی‌آید.

دکمه‌های Alt + Ctrl و کلیک چپ برروی نقشه باعث می‌شود تا برروی نقشه کوچک هم‌تیمی‌ها علامت X به نمایش درآمده و در کل منطقه خطر را نشان دهد.

برروی آیتمی که می‌خواهید کلیک راست کنید و آن را بخرید، اگر به اندازه کافی طلا داشته باشید و در مکان خرید هم از آن آیتم موجود باشد. اگر یکی از این شرایط را نداشته باشید، هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

اگر برروی عنصری کلیک چپ کنید تمام آیتم‌های مربوط به آن را نشان می‌دهد. از آنجایی که بعضی مواقع برخی از آیتم‌ها تکه‌های پیچیده‌ای دارند، آیتم‌های آن مواد در زیر آن‌ها به نمایش گذاشته می‌شود، تا کار شما در بازی راحت‌تر شود.

دکمه‌های Q، W، E و R برروی کیبورد شما برای استفاده از توانایی‌های قهرمان بکار برده می‌شوند. از آنجایی که بعضی از قهرمان‌ها در همان ابتدای بازی Dota 2 دارای ۶ قدرت هستند، ویا با خرید آیتم‌های خاصی توانایی‌های اضافه ظاهر می‌شوند، دکمه‌های پیش‌فرض برای این شرایط: Q، W، E، D، F و R برای توانایی‌های نهایی برنامه‌ریزی شده‌اند.

یادداشت! این دکمه‌ها تنظیمات اولیه برای بازیکنان بازی Dota 2 است، اما الزامی نیستند. به یاد داشته باشید که شما می‌توانید کنترل‌ها و دکمه‌ها را در قسمت Game Setting همانطور که راحت هستید برای خود شخصی‌سازی کنید.

بازی Dota 2 یکی از محبوب‌ترین و پردرآمدترین بازی‌های استراتژیک است که به توانسته سهم عظیمی را در صنعت ورزش‌های الکترونیک به خود اختصاص دهد. به نظر شما نقطه قوت بازی Dota 2 چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
Esportاخبار بازیراهنما و آموزشکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط