بازی Devil May Cry 5 | راهنمایی دستیابی به لباس‌های فرعی شخصیت‌های بازی DMC 5

با توجه به سبک بازی DMC 5 و مبارزات به اصطلاح Stylish و چشم‌نواز آن، بدیهی است که مخاطبان به دنبال جذاب‌ترین لباس و ظاهر برای دانته، نیرو و وی باشند

به تازگی پنجمین قسمت از سری بازی Devil May Cry 5 برای پلتفرم‌های PS4، PC و Xbox One منتشر و با استقبال خوب منتقدین و مخاطبان روبرو شده است. با توجه به سبک بازی DMC 5 و مبارزات به اصطلاح Stylish و چشم‌نواز آن، بدیهی است که مخاطبان به دنبال جذاب‌ترین لباس و ظاهر برای دانته، نیرو و وی باشند. در ادامه به بهترین و چشم‌گیرترین لباس‌های فرعی بازی Devil May Cry 5 می‌پردازیم.

برای دستیابی لباس‌های بازی DMC 5 دو راه وجود دارد؛ نخست همان‌گونه از اسم آن‌ها برمی‌آید پیش‌خرید بازی است. با این کار کدی برای شما ارسال می‌شد که با وارد کردن آن می‌توانستید به لباس‌های زیر دسترسی پیدا کنید:

  • EX Dante – Pays homage to DmC: Devil May Cry.
  • EX Nero – Based around the Order of the Sword.
  • EX Lady – Based on Trish.
  • EX Trish – Based on Gloria

هر شخصیت علاوه بر این لباس‌ها، لباس دیگری تحت عنوان Super دارد که طی تجربه‌ی بازی و به سختی باز می‌شوند. باز کردن این لباس‌ها به مهارت مخاطب بستگی دارد. به طور ساده‌تر، برای دسترسی به این لباس‌ها شما نیاز به تکمیل بازی در درجه‌ی سختی Dante Must Die دارید. این لباس‌ها تنها تاثیر ظاهری نداشته و موجب بی‌‌پایان شدن توانایی Devil Trigger شخصیت‌های بازی می‌شوند. این قابلیت برای اتمام مراحل در درجات سختی بالاتر بسیار کارآمد است اما تاثیر منفی هشتاد درصدی‌ای که بر درجه‌ی مخاطب پس از اتمام مراحل می‌گذارد موجب غیرقابل دسترس شدن درجه‌ی S می‌شود.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط