Dead Cells

بازی Dead Cells در راه پلتفرم اندروید و iOS است

بازی Dead Cells در ابتدا برای iPhone و iPad در تابستان امسال منتشر می‌شود و $۹٫۹۹/€۹٫۹۹ قیمت دارد.

شرکت Motion Twin اعلام کرد که بازی اکشن پلتفرم Rogue-like تحسین شده‌ی آن‌ها، Dead Cells بر روی iOS و Android در تابستان امسال منتشر می‌شود. بازی Dead Cells که سال پیش بر روی PC و کنسول‌ها عرضه شد، یک عنوان ارزشمند است که سبک مبارزه‌ی hack-and-slash را با سبک side-scrolling مخلوط کرده و به یکی از بهترین بازی‌های سال اخیر تبدیل شده است.

شما هربار بازی را به عنوان یک فردی که مرده اما دوباره زنده شده است شروع می‌کنید و با دشمنان و باس‌های مختلف برای آزادی خود مبارزه می‌کنید. البته اگر بمیرید دوباره به نقطه اول بازمی‌گردید و شکل و شمایل قلعه و مسیر شما به طور کامل بازسازی می‌شود و هر ماجراجویی شما متفاوت از دیگری است.

ایده‌ی این بازی اساساً ساده است اما استودیوی Motion Twin کار خود را به خوبی انجام داده است. تجربه‌ی بازی Dead Cells احساس بسیار خوبی منتقل می‌کند، شکل و شمایل بازی بسیار زیباست، و در کل پیشرفت در بازی بسیار رضایت بخش است. واحدی به نام Cells وجود دارد که با کشتن دشمنان بدست می‌آید و از آن می‌توانید برای خرید اسلحه و قابلیت‌های جدید استفاده کنید.

نسخه موبایلی بازی Dead Cells که توسط Playdigious در حال گسترش است، گفته شده است که در حال بازسازی برای تطابق با پلتفرم موبایل و صفحه نمایش لمسی آن است. طبق گفته استودیوی Motion Twin، بازی Dead Cells در ابتدا برای iPhone و iPad در تابستان امسال منتشر می‌شود و $۹٫۹۹/€۹٫۹۹ قیمت دارد. تاریخ انتشار نسخه اندرویدی بازی مشخص نیست.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط