بازی Days Gone گلد شد

آمادگی برای انتشار Days Gone

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از twinfinite، شرکت Sony Interactive Entertainment و استودیو Bend Studios خبر گلد شدن بازی  Days Gone را اعلام کردند. عنوانی که چند سالی از معرفی آن می گذرد و انتظار می رفت زودتر از موعد منتشر شود.

گلد شدن بازی دِیز گان بدان معناست که مراحل انتشار آن در دست آماده سازی بوده و کار توسعه بازی به اتمام رسید. Days Gone نخستین بار در E3 2016 طی کنفرانس سونی معرفی شد و به عنوان یک بازی زامبی محور توانست واکنش های مثبتی دریافت کند.

Days Gone در حقیقت توسعه آن از ۲۰۱۵ آغاز شد اما سازندگان تصمیم گرفتند معرفی را در سال ۲۰۱۶ انجام دهند. بزودی این عنوان روی میلیون ها دیسک قرار گرفته و راهی بازار می شود. البته تا انتشار آن فاصله چندماهه باقی نمانده بلکه تنها یک ماه دیگر این عنوان شرکت سونی و انحصاری پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

Days Gone در ابتدا قرار بود سال ۲۰۱۷ منتشر شود و سپس تا ۲۰۱۸ موکول شد اما ایجاد مشکلات در روند توسعه انتشار را تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر انداخت.  دِیز گان یک بازی ویدئویی رو به انتشار جهان باز در سبک اکشن ماجراجویی و ترس و بقا است که توسط اِس‌آی‌ای بند استودیو ساخته شده، و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت قرار است به‌طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

این اولین مالکیت فکری استودیو اِس‌آی‌ای بند از زمان بازی سایفون فیلتر در سال ۱۹۹۹ به‌شمار می‌رود. داستان بازی دو سال پس از یک بیماری همه‌گیر جهانی مخرب اتفاق می‌افتد و بازیکن کنترل شخصیت دیکن اِس‌تی. جان یک شکارچی جایزه‌بگیر را بر عهده دارد که با کشمکش بی‌رحمانه برای بقا مواجه شده‌است و به دنبال علتی برای زندگی می‌گردد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط