Days Gone

بازی Days Gone | تریلری جدید از نقدها و امتیازات بازی

بررسی تریلر Accolades بازی Days Gone
بازی Days Gone | تریلری جدید از نقدها و امتیازات بازیReviewed by نیما احمدی on May 5Rating: 5.0بازی Days Gone | تریلری جدید از نقدها و امتیازات بازی

تریلر ستایشی (Accolades trailer) بازی Days Gone که به تازگی در کانال یوتیوبی PlayStation منتشر شده است، و در آن تعدادی از نقدهایی که برای بازی Days Gone نوشته‌اند را در کنار نظرات بازیکنان و امتیازات بازی به نمایش می‌گذارد.

تریلر قسمتی از نقل قول‌های منتقدان و سایت‌ها را نشان می‌دهد، که همراه با گیم‌پلی و چشم‌انداز بازی Days Gone است، سایت‌هایی همچون: Hardcore Gamer، Bleacher Report، GamesRadar، Escapist، Magazine و Video Chums. این نقل قول‌ها در ستایش دنیای Days Gone، داستان و مبارزات نزدیک آن می‌باشد.

امتیازات و ستاره‌های داده شده به بازی نیز برای چندی از مجله‌ها و سایت‌های مشهور به رسم تریلرهای accolades به نمایش گذاشته شده‌اند، که آخرین عنوان استودیو Bend را تحسین می‌کنند، با میانگین امتیازات ۹ از ۱۰ که برابر ۴ از ۵ است.

لیست تمامی امتیازاتی که در تریلر نشان داده می‌شود به شرح زیر است: Level Up 9.4/10، PlayStation Lifestyle 9/10، Cheat Code Central 4.8/5، Worth Playing 8.5/10، Attack of the Fanboy 4 ستاره از ۵، Dark Station 4 ستاره از ۵، Hardcore Gamer 4/5، و GameRant 4/5.

در نهایت تریلر با نمایش جمله “This World Comes For You” (این دنیا برای شما آمده است)، یک دعوت و نتیجه‌ای دلهره‌آور از چیزی که بازیکنان می‌توانند زمانی که بازی Days Gone را تجربه می‌کنند، از آن انتظار داشته باشند، فرار از دست موجی بی‌پایان از زامبی‌ها و تهدیدهایی دیگر.

شما می‌توانید این تریلر را در کانال یوتیوبی PlayStation و همینطور در قسمت زیر مشاهده کنید.

نظر شما درباره بازی Days Gone چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیتریلرمطالبنقد و بررسینقد و بررسیویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط