بازی Days Gone | باید منتظر ۶ ساعت میان پرده در بازی باشیم.

بازی Days Gone دارای مجموع 6 ساعت میان‌پرده در بازی است.

چند وقتی هست که می‌دانیم بازی Days Gone دارای حداقل ۳۰ ساعت گیم‌پلی در PS4 خواهد بود. ولی چیزی که نمی‌دانستیم این است که چگونه این مقدار تقسیم‌بندی خواهد شد. اما طبق اخبار جدیدی که پخش شده است، چگونگی تقسیم‌بندی این بازی را می‌دانیم.

طبق گفته‌های GameReactor، کمپانی Sony Bend اعلام کرد که تقریباً در بازی شاهد ۶ ساعت صحنه‌های سینماتیکی خواهیم بود. در واقع، نزدیک به ۲۰ درصد از بازی به صورت فیلم‌های میان‌پرده‌ای است.

۸۰ درصد گیم‌پلی و ۲۰ درصد کات‌سین (Cutscene) تعادل خوبی است و می‌تواند گیمرهایی که به داستن‌گویی در بازی اهمیت می‌دهند را اشباع کند، و آنقدری هم نیست که بازیکنان گیم‌پلی محور را اذیت کند.

درواقع، این درصدها و تقسیم‌بندی به نوع بازی شما بستگی دارد. برای آن‌هایی که سریع بازی را انجام می‌دهند، ۸۰/۲۰ تقریباً درصدبندی است که از بازی کسب می‌کنند. اما Sony Bend گفته است که بازی حداقل ۳۰ ساعت خواهد بود، پس برای اکثر بازیکنان امکان دارد این مقدار بیشتر شود، که بیانگر این است، درصدبندی و تقسیم بازی به ۹۰/۱۰ نزدیکتر خواهد بود.

Sony Bend سال گذشته درباره بازی اینگونه بیان کرد: “مسیر طلایی بازی تقریباً ۳۰ ساعت زمان می‌برد، اما این مقدار حداقل زمان بازی است و بستگی به اتفاقاتی دارد که شما در این مسیر تجربه می‌کنید، این اتفاقات به میزان دقت و مراقبت شما مرتبط خواهد بود.”

به عنوان شخصی که نگاه کردن میان‌پرده‌های بازی را لذت‌بخش می‌دانم، شنیدن اینکه بازی Days Gone دارای مقدار مناسبی از کات‌سین‌ها خواهد بود، خبر بسیار خوبی است. البته که داستان‌گویی Sony تا اینجای کار در بازی‌های این نسل امری بی‌بدیل بوده است، داشتن میان‌پرده‌های زیاد بازی Days Gone زیاد غافلگیرکننده نیست. امیدواریم که میان‌پرده‌ها مانند بازی‌های اخیر سونی God of War و Marvel’s Spider-Man عالی و بینظیر طراحی شده باشند.

Days Gone برای تاریخ ۲۶ آپریل برنامه‌ریزی شده است و بازی به صورت انحصاری برروی PS4 دردسترس خواهد بود.

نظر شما درباره این عنوان زامبی محور PS4 چیست؟ آیا می‌تواند بازیکنان خود را راضی نگه دارد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط