Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 شبکه Steam را ترک نمی کند

Cd project red اشتباه سازندگان Metro exodus را تکرار نخواهد کرد

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از gamerant، در طی چند هفته گذشته شاهد پیوستن بازیهای جدید متعددی بودیم که به عنوان یک بازی انحصاری در فروشگاه Epic Games شناخته شدند.

از جمله آنها باید به Metro Exodus شرکت دیپ سیلور و The Division 2 یوبیسافت اشاره کرد. اما به نظر می رسد عناوین بزرگی هستند که همچنان مایلند روی شبکه محبوب Steam باقی بمانند. یکی از آنها عنوان نقش آفرینی آینده Cyberpunk 2077 استودیو سی پراجکت رد است.

براساس آخرین گزارش ها، CD Project Red که توسعه دهنده بازی Cyberpunk 2077 در جدیدترین اظهار نظر خبر از عدم انحصاری بودن این عنوان در فروشگاه Epic Games را داده است. عناوینی که در خبرهای گذشته رسما انحصاری بودن آنها در این فروشگاه اعلام شد، قرار نیست در شبکه Steam به فروش برسند و هیچ جایی ندارند.

خبر جدید Cyberpunk 2077 در صفحه رسمی توییتر این بازی اعلام شد که یکی از طرفداران درباره انحصاری بودن این بازی در فروشگاه Epic Games Store پرسشی کرده که با پاسخ منفی عوامل پشتیبان این صفحه مواجه شده است. شرکت اپیک گیمز برای آن که به رقیب سرسخت استیم تبدیل شود، فروشگاهی مشابه همین شبکه را راه اندازی کرده و برای بازاریابی بیشتر چند عنوان نیز انحصارا در همین فروشگاه برای پلتفرم رایانه شخصی یا همان PC منتشر می شوند.

به نظر می رسد استودیو CD Project Red در این رابطه هیچ برنامه ای ندارد و ترجیح می دهد آن را همچنان در Steam منتشر کند. در حال حاضر هیچ تاریخ انتشاری برای بازی  Cyberpunk 2077 مشخص نشده از این رو دشوار است تا اظهار نظری درباره زمان عرضه این عنوان اکشن نقش آفرینی داشت. فروشگاه Epic Games با گذشت مدت زمان کوتاهی از راه اندازی آن توانسته نظر همگان را به خود جلب سازد.

اگرچه عناوینی چون Metro Exodus و The Division 2 در این فروشگاه دیجیتالی به فروش می رسند اما برای مدت کوتاهی در استیم نیز حضور خواهند داشت. استودیو  CD Project Red تاریخ انتشاری را برای  Cyberpunk 2077 مشخص نکرده و احتمالا باید شاهد عرضه آن در GoG نیز قرار گیریم.

بازی  Cyberpunk 2077 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. پیش بینی می شود در E3 2019 اخباری پیرامون تاریخ انتشار این عنوان اعلام شود.

دسته بندی
اخبار بازی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط