بازی Call Of Duty: Modern Warfare 4

بازی Call Of Duty: Modern Warfare 4 احتمالا سال آینده عرضه خواهد شد

سری جدید Call Of Duty در حال ساخت است؟

بر اساس گزارشات مختلف، سال ۲۰۱۹ بازی Call Of Duty: Modern Warfare 4 عرضه خواهد شد.

وظیفه ساخت نسخه چهارم سری Modern Warfare بر عهده Infinity Ward خواهد بود و علاوه بر بخش داستانی و تک نفره، دارای بخش زامبی و چند نفره نیز خواهد بود. همچنین کمپانی Infinity Ward در نظر دارد حالت Battle Royal را نیز در این نسخه قرار دهد؛ بازی Call Of Duty: Black Ops 4 نیز از این حالت پشتیبانی می کند.

یکی از افراد فعال در صنعت گیم نیز چند روز پیش اعلام کرد که چندین توسعه دهنده شرکت Respawn Entertainment جدیدا به شرکت Infinity Ward بازگشته اند و احتمالا برای پروژه جدید Call Of Duty مشارکت خواهند داشت. کمپانی Respawn Entertainment توسط چند عضو اسبق کمپانی Infinity Ward تاسیس شد که بسیاری از این افراد در زمان ساخت و توسعه Modern Warfare 3 این شرکت را ترک کردند.

بسیاری از این افراد نیز در ساخت بازی Titanfall سهم به سزایی داشتند. شرکت EA نیز کمپانی Respawn را خریداری کرده است و شاید همین موضوع در تصمیم کارکنان Respawn برای بازیگشت به  Infinity Ward تاثیر گذار بوده است. EA به تازگی اعلام کرده است که Respawn در کنار توسعه و طراحی نسخه VR بازی Star Wars، در حال کار بر روی پروژه ای جدید از سری Titanfall است.

درباره نسخه Call of Duty: Modern Warfare 4 به نظر می رسد Infinity Ward برای ساخت این عنوان ریسک کمتری در مقایسه با سری های قبلی نسخه های Call Of Duty انجام دهد. همچنین کمپانی Activision تا اوایل سال ۲۰۱۹ از نسخه جدید Call Of Duty پرده برداری نخواهد کرد.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط