Call of duty

بازی Call of Duty: Black Ops 4 ماه بعد از انتشار، لوت باکس دریافت می‌کند

پول دوستی اکتیویژن ممکن است کار دست این فرانچایز دهد

به گزارش از سایت یوروگیمر، لوت باکس‌های بازی Black Ops 4 با نام Reserve Crates شناخته می‌شوند و هرکدام ۲۰۰ COD Points (£۱٫۷۹) قیمت دارند. شما همچنین می‌توانید در عوض زمانی که به بازی می‌پردازید آیتم دریافت کنید ( در ازای هر دو ساعت بازی کردن بخش چند نفره یک آیتم دریافت می‌کنید). یک Reserve Crates سه آیتم cosmetic یا تزئینی را مانند weapon camos و warpaint شامل می‌شود. هرچند، شما همچنین می‌توانید signature weapons را دریافت کنید، این ها نسخه‌هایی از اسلحه‌های بازی هستند که به ازای هر Kill 25 درصد XP بیشتر می‌دهند.

Call of Duty

بازیکنان Black Ops 4 از وجود لوت باکس درون بازی ناراضی هستند، اما این که این لوت باکس‌ها چگونه عمل می‌کنند مشمئز کننده است. لوت باکس‌های بازی Black Ops 4 احتمال گرفتن آیتم‌ها را بر خلاف بازی‌هایی مانند FIFA Ultimate Team یا Apex Legends نشان نمی‌دهند. در آن‌ها همچنین ممکن است duplicates وجود داشته باشد. عکس پایین لوت باکسی را نشان می‌دهد که من همین امروز آن را باز کردم و در آن نسخه Signature اسلحه Daemon 3XB را پیدا کردم.

Balck Ops 4

این عکس محتویات یک لوت باکس دیگر را نشان می‌دهد که در آن همچنان نسخه Signature اسلحه Daemon 3XB را پیدا کردم (duplicates).

CoD

همانطور که مشخص است، لوت باکس‌های بازی Black Ops 4 پا را خیلی فراتر از فقط تزئینی بودن گذاشته‌اند. من اسلحه Swat RFT assault rifle را از یک باکس و همانطور که اشاره کردم دوبار Daemon 3XB را در این باکس‌ها پیدا کردم. این‌ها اسلحه‌های مهمی هستند که در Operation Absolute Zero در ماه دسامبر به بازی اضافه شدند. حال، نسخه‌ای که در لوت باکس‌ها پیدا می‌کنید با XP boost همراه می‌شوند، که مشخصا بر گیم پلی تاثیر می‌گذارد. همینطور اگر در دسامبر گذشته به این اسلحه‌ها دست پیدا نکردید، لوت باکس‌ها تنها شانس شما برای دریافت این اسلحه‌ها هستند.

Black ops 4

همانطور که انتظار می‌رفت، جامعه Call of Duty واکنش خوبی نسبت به این قضیه نشان نداده‌اند. کاربر c3ix بر روی ردیت نوشته است که:

برای من مهم نیست که از این بازی خوشتان می‌آید یا نه، اما اگر هنوز از ان لذت می‌برید، خوش بحالتان. فقط لطفا از این موضوع بی شرمانه پشتیبانی نکنید و این لوت باکس‌ها را نخرید.

بیشتر این عصبانیت درباره این لوت باکس‌ها ناشی از حسی‌ست که بازی Black Ops 4 زیر فشار تولید بیشتر پول برای ناشرش در حال نابودی‌ست. ما در اینجا یک بازی ویدئویی با قیمت یک بازی کامل داریم که یک Season pass 39.99 دلاری برای نقشه‌های DLC اش را شامل می‌شود. موضوعی که از Battle Pass موفقیت آمیز بازی Fortnite که Contraband progression system خوانده می‌شود سرچشمه گرفته شده است.

این لوت باکس‌ها بسیار پیچیده، گیج کننده و به صورت غیر قابل اجتنابی نیازمند خرج کردن پولی واقعی هستند. و این جای تاسف دارد که هسته بازی زیر این سیاست‌های پول دوست Activision یک عنوان فوق العاده است. البته، این بحث و جدال‌های هول محور لوت باکس‌ها خطری برای تغییرات جدیدی که این هفته برای Blackout بخش بتل رویال بازی بلک آپس ۴ منتشر شدمحسوب می‌شوند.

حدس زدن این که از این نقطه به بعد چه بر سر بازی Black Ops 4 می‌آید که فرم Free-to-play به خود نگیرد، سخت است. در این میان، بازیکن‌ها همچنان به خشم خود را نسبت به سیاست‌های این شرکت‌ها ادامه می‌دهند. بعضی اوقات به نظر می‌رسد که Black Ops 4 لطفی در حق خود نمی‌کند، جالب است که بسته جدید این بازی Grand Heist (سرقت بزرگ) نام دارد.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط