Borderlands: Game of the Year Edition

بازی Borderlands: Game of the Year Edition در حال بررسی توسط استودیوی گیرباکس

احتمال انتشار Borderlands: Game of the Year Edition

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از dualshockers، در همین اواخر یکی از بهترین بازی‌هایی که توسط استودیوی گیرباکس معرفی گردید بازی Borderlands: Game of the Year Edition بود. این بازی برای پلتفرم‌هایی نظیر کنسول‌های بازی نسل هشتم و همچنین پی سی طراحی و تولید شده است که خوشبختانه هفته پیش در دسترس کاربران قرار گرفته است.

درواقع بازی Borderlands: Game of the Year Edition، اولین بازی سری Borderlands  است که استودیوی گیرباکس برای اینکه بتوانند این بازی به یک بازی مجذوب‌کننده برای کاربران و گیمرها تبدیل کند از جلوه‌های بصری و متعددی در این بازی استفاده کرده است که موجب شده است کاربران و طرفداران آن نیز از این بازی استقبال خوبی به عمل بیاورند.

البته داستان عرضه و استفاده کاربران از این بازی به همین خوبی‌ها هم پیش نرفت چراکه کاربران متوجه شدند این بازی از مشکلاتی برخوردار است که یکی از آن‌ها مشکل اتصال به شبکه و دیگری عدم تجربه این بازی به صورت آنلاین است. از این‌رو بازیکنان قادر نیستند تا این بازی را به اینترنت متصل کنند و آن را به صورت آملاین تجربه کنند.

اما اکنون استودیوی گیرباکس نیز متوجه این مشکلات شده است و در پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده است که در حال بررسی مشکلات عدم اتصال بازی Borderlands: Game of the Year Edition به شبکه و عدم تجربه آنلاین آن توسط کاربران است به‌گونه‌ای که با بررسی‌هایی که بر روی مشکلات مذکور انجام داده است به راه‌حل‌های جدیدی دست پیدا کرده است و قصد دارد از این راه‌حل‌های جدید برای رفع این مشکلات استفاده کند و تجربه لذت‌بخشی از این بازی را برای کاربران فراهم کند.

این استودیو برای دلجویی از کاربران و گیمرهایی که این بازی را خریداری کرده‌اند اما اکنون با چنین مشکلاتی روبه‌رو هستند تعدادی Golden Key رایگان قرار داده است. بازی Borderlands: Game of the Year Editionبه تازگی در ۱۴ فروردین یعنی ۳ آوریل برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و همچنین پی سی عرضه شده است. اگر شما نیز علاقه‌مند هستید تا این بازی را تجربه کنید تنها کافی است به فروشگاه‌های عرضه کننده بازی‌های ویدئویی که این بازی را عرضه می‌کنند مانند فروشگاه‌های استیم، پلی‌استیشن و همچنین مایکروسافت مراجعه کنید و این بازی را خریداری کنید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط