Battlefield V

بازی Battlefield V: ویدیوی آموزشی حالت Firestorm فاش شد

نمایش اولین جزئیات از حالت battle royale بازی

بازیکنان بازی Battlefield V بلاخره می‌توانند حالت battle royale بازی را با نام Firestorm در بهار امسال تجربه کنند. به تازگی ویدیویی آموزشی از این حالت فاش شد که نگاهی به آنچه که می‌توان از آن انتظار داشت، می‌افکند و در انتهای مطلب می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

بر اساس این ویدیو، حالت Firestorm، دقیقا همان چیزی که می‌توان از یک حالت مخصوص battle royale برای Battlefield V انتظار داشت را ارائه می‌کند. این حالت شامل یک نقشه بزرگ، یک دایره نفوذ، مکان‌های کلیدی و اسلحه‌های مختلف از بازی و همچنین مقدار زیادی تجهیزات بصورت Loot است. همانطور که انتظار دارید، ابتدا بازیکنان از هواپیما خارج شده و به وسیله یک چتر نجات درون یک نقشه وسیع فرود می‌آیند. هنگامی که به سطح زمین می‌رسند، باید به سرعت اسلحه‌ای را پیدا کنند که براساس میزان کمیاب بودن آن، با رده‌های مختلفی یافت می‌شوند.

یک سلاح معمولی، ظاهرا هیچ افزونه خاصی ندارد اما یک اسلحه کمیاب، با افزونه‌های متعددی یافت می‌شود. همانند دیگر بازی‌های battle royale، هر نوع سلاح، یک نوع مهمات بخصوص خود را استفاده می‌کند، پس هنگامی که برای زنده ماندن تلاش می‌کنید، باید به دقت مهمات و تجهیزات خود را مدیریت کنید.

ویدیوی منتشر شده، بر اشتراک گذاری غارت‌ها در میان هم تیمی‌ها تاکید بسزایی دارد و در مورد هم تیمی‌ها نیز باید گفت که Firestorm برخلاف دیگر بازی‌ها یک سری تغییرات کلیدی را در فرمول ساختاری خود ایجاد کرده است که ممکن است آن را از بقیه متفاوت جلوه دهد. همانند بازی Apex Legends، فرصت‌هایی در احیای هم تیمی‌های ضربه زخمی وجود دارد. زمانی که یکی از بازیکنان در Firestorm آسیب می‌بیند، هنوز می‌توانند از یک تفنگ استفاده کنند و اگر یک هم تیمی بتواند به موقع خود را برساند، می‌تواند او را سریعا به صحنه نبرد بازگرداند. این امر در حالت‌های Duo و Squads بازی ممکن است و بخاطر دلایل آشکاری، در حالت Solo بازی وجود ندارد.

یکی دیگر از تغییرات کلیدی در فرمول ساختاری بازی، وجود کوله پشتی‌ها با سایزهای متفاوت است. در حالت Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4، یک نوع خاص کوله پشتی وجود دارد که ظرفیت آیتم‌های بازیکنان را به حداکثر میزان افزایش می‌دهد. این در حالی است که طبق اطلاعات موجود، در حالت Firestorm چندین نوع کوله پشتی با ظرفیت‌های متفاوت برای شخصیت‌ها قرار دارد.

آخرین ویژگی برجسته این حالت که در ویدیو به نمایش گذاشته می‌شود، وجود وسایل نقلیه‌ای از دنیای Battlefield است که شامل قایق، کامیون و بسیاری دیگر می‌شود که قابل بازی بوده و همچنین مهمات نابود کننده آنها نیز در بازی قرار دارد.

در حالی که ممکن است این ویدیو ساختگی بنظر برسد، بصورت رسمی از شرکت DICE اعلام شد که این ویدیو واقعی است و در حالی که این ویدیوی لو رفته تنها جنبه آزمایشی دارد، ویدیوی نهایی از این حالت، ظاهر متفاوتی را به خود خواهد گرفت.

ویدیوی آموزشی حالت battle royale بازی Battlefield V به نام Firestorm:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط