بازی Battlefield V | راهنمای کسب زره در حالت Firestorm

یکی از المان‌های خاص این حالت در بازی Battlefield V اضافه شدن بازیابی سلامتی و زره است که در ادامه با آن می‌پردازیم.

حال که حالت Battle Royale بازی Battlefield V منتشر شده است، باید به یادگیری مکانیزم‌ها و درک تفاوت‌های آن با دیگر بازی‌های این ژانر بپردازیم. یکی از المان‌های خاص این حالت در بازی Battlefield V اضافه شدن بازیابی سلامتی و زره است که در ادامه با آن می‌پردازیم.

در حالت Firestorm بازی Battlefield V، فاکتور دیگری برای محافظت از سلامتی مخاطبان در کنار سیستم سلامتی سنتی وجود دارد. این حالت المان زره را به بازی اضافه می‌کند که در قالب بسته‌ها و زره‌های فولادی برای افزایش مقاومت مخاطب قابل دستیابی هستند. این سیستم برای افرادی که با بازی‌های سبک Battle Royale آشنایی دارند به حد کافی شناخته شده است اما برای مخاطبان حرفه‌ای و قدیمی سری Battlefield المانی تازه خواهد بود که تفاوت‌های اندکی با مکانیزم‌های مشابه خود در دیگر بازی‌های این سبک دارد.

در این حالت سه نوع رزه وجود دارد: سبک، متوسط و سنگین. نوع سبک این زره‌ها در سراسر نقشه‌ی بازی پراکنده هستند اما انواع متوسط و سنگین آن معمولا در جعبه‌های مهمات و گاوصندوق‌ها پیدا می‌شوند. یکی از اصلی‌ترین اهداف بازیکنان در ابتدای هر دست باید یافتن مقادیر قابل قبولی زره سبک باشد. این آیتم‌ها همان‌طور که در تصویر پایین می‌توانید ببینید مشابه با صفحات فولادی نازک هستند.

نمونه‌های سنگین زره نیز از لحاظ بصری مشابه با کمربندهای مهمات و به رنگ بنفش و زره‌های متوسط نیز به همین شکل و با رنگ آبی در نقشه‌‌ی بازی وجود دارند.

زره سبک در حالت Firestorm بازی Battlefield V همچون صفحات فلزی‌ای هستند که به معنای واقعی کلمه به مخاطب می‌چسبند؛ به این صورت که راه رفتن بر روی آن‌ها و حتی برداشتن آن‌ها موجب استفاده‌ی خودکار مخاطب از آن‌ها نخواهد شد. به جای آن شما باید این آیتم را توسط کلید مربوطه برداشته و در inventory خود آن را انتخاب و در جای مخصوص خود بچسبانید. با خروج از منوی inventory بازی این زره قابل استفاده خواهد بود. سپس با فشردن کلید مربوط به جایگاه مرتبط شخصیت شما طی انیمیشنی این زره را به خود خواهد چسباند.

این موضوع در مورد نمونه‌های متوسط و سنگین صدق نمی‌کند و برای استفاده از آن‌ها می‌توانید صرفا با فشردن کلید مربوطه آن‌ها را برداشته و به خود بچسبانید. باید حواستان باشد که پوشیدن زره سنگین استفاده از نمونه‌های متوسط و سبک را غیرممکن خواهد کرد و برداشتن این گونه زره‌ها موجب جدا شدن زره سنگین شما خواهد شد.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط