بازی Battlefield V | راهنمای علامت‌گذاری در نقشه در حالت Firestorm

اگر می‌خواهید بدانید علامت‌گذاری مکانی خاص یا هشدار دادن به یارانتان از وجود سلاح یا آیتمی در نقشه‌ی بازی چگونه است، این نوشته برای شماست!

به تازگی حالت Battle Royale به بازی Battlefield V به کوشش دو استودیوی Criterion Games و DICE اضافه شده است. اگر می‌خواهید بدانید علامت‌گذاری مکانی خاص یا هشدار دادن به یارانتان از وجود سلاح یا آیتمی در نقشه‌ی بازی چگونه است، این نوشته برای شماست!

در حالت Firestorm بازی Battlefield V برای هایلایت کردن مکان یک آیتم برای یاران و حتی خودتان نیاز به پیمودن چندین قدم دارید که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

برای مخابره‌ی (Ping) مکانها و آیتم‌های متفاوت در مجاورت خود در این حالت می‌توانید از کلید Q( کلید‌های RB و R1 در نسخه‌های کنسولی)‌ استفاده کنید. با این کار هم‌تیمی‌هایتان می‌توانند از مکان مورد نظر بر روی نقشه مطلع شوند.راه دیگر استفاده از نشان‌گرها است. برای این کار باید نقشه‌ی خود را باز کرده (M در نسخه‌ی PC، تاچ‌پد و View در نسخه‌های کنسولی) و سپس با فشردن کلید مربوطه بر روی ناحیه‌ی مورد نظر در نقشه آن‌ را هایلایت کرده و سپس با فشردن کلیدی دیگر نشان‌گر خود را بر روی آن قرار دهید. با این کار نشان‌گر شما به تمامی یارانتان نمایش داده خواهد شد.

هر دوی این قابلیت‌ها در بازی Battlefield V بسیار کارآمد بوده و خصوصا در هنگام بازی با غریبه‌ها و بازیکنان تصادفی کاربرد خود را نشان می‌دهند.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط