Apex

بازی Apex Legends معرفی شد

Titanfall با طعم بتل رویال

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از polygon، شرکت الکترونیک آرتز و استودیو Respawn Entertainment به تازگی با انتشار تریلری بازی Apex Legends را معرفی کردند. عنوانی که اسپین آف بازی Titanfall محسوب شده و یک بازی رایگان به شمار می‌رود.

در Apex Legends اگرچه بازیکنان با نقشه‌های Titanfall رو به رو هستند اما همانند نسخه‌های قبل قابلیت کنترل تایتان‌ها توسط گیمرها صورت نمی گیرد. به گفته استودیو سازنده، ربات های این بازی Legends نام دارند و در مقابل آنها نیز انسان ها به نبرد می پردازند.

همانند سایر بازیهای بتل رویال، در Apex Legends هر شخصیت توانایی خاص خود را داشته و از اسلحه منحصربفردی بهره می برد. همانند سایر عناوین بتل رویال، شما از درون هواپیمایی به سمت نقشه پرتاپ می شوید و باید در طی مدت زمان مشخص پیروز میدان شوید. همچنین در هر نقشه بیش از ۶۰ کاربر قرار می گیرد و مشخص نیست در آینده بیشتر می شود یا خیر.

شرکت EA می گوید  Apex Legends به مرور زمان بهبود محتوایی پیدا می کند زیرا استودیو Respawn محتواهای جدید برای آن ارائه می دهد. بازی  Apex Legends برای پلی استیشن ۴، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان دردسترس است.

تریلر بازی Apex Legends:

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهبازی Apexمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط