مورد انتظار ترین بازی های آینده

بازی Anthem انتخاب‌های بیشتری در بخش‌های گرافیکی بازی ارائه می‌دهد

با ایستگاه بازی همراه باشید

بازی Anthem نیز مثل بیشتر بازی‌های الان بر روی کنسول های PS4 Pro و Xbox One X مدهای گرافیکی مختلفی را ارائه می‌دهد. BioWare تایید کرده است که این شرکت در حال کار بر روی قرار دادن دو گزینه داشتن گرافیک بهتر یا ثابت نگه داشتن کارایی این بخش است. البته این شرکت هنوز هیچ قولی برای وجود داشتن این گزینه در بازی نداده است، اما آقای Mark Darrah تهیه کننده بازی گفت که این مورد قطعا گزینه‌ایست که روی ان کار خواهیم کرد.

از او در توئتیر پرسیده شده بود که آیا گزینه‌ای وجود خواهد داشت که Framerate را بر داشتن گرافیک بهتر ترجیح داد؟ و Darrah جواب داد که در حال کار بر روی این گزینه هستند. از زمان عرضه دو کنسول میان نسلی PS4 Pro و Xbox One X استودیوهای بیشتری تصمیم گرفته‌اند که از پلتفرم PC الگو بگیرند و انتخاب‌های بیشتری برای کاربران کنسول‌ها قرار دهند.

معمولا گزینه‌های موجود برای کنسول‌ها گرافیکی هستند که یا Framerate را در ازای قربانی کردن کیفیت بافت‌ها و دیگر عناصر گرافیکی بازی بالا ببرند و ثابت نگهش دارند، یا این که گرافیک بهتر اما در ازای Framerate پایین‌تر را در بازی قرار دهند. البته بعضی از بازی‌ها به سراغ ثابت نگه داشتن Framerate روی ۶۰ فریم در ثانیه می‌روند که البته کمتر عنوانی دست به همچنین کاری زده است. بازی Anthem در ۲۲ فبریه برای PC, PS4 و Xbox One عرضه می‌شود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط