کراس فایر

بازی کراس فایر کلاسیک منتشر شد

اولین نسخه‌ از بازی را هم ‌اکنون می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی کراس‌فایر کلاسیک دریافت کنید

اولین نسخه از بازی اکشن آنلاین و رایگان کراس فایر کلاسیک ساعاتی پیش از طریق ‌سایت رسمی این بازی در ایران، برای اولین بار در جهان برای ویندوز منتشر شد. کراس‌فایر کلاسیک، نسخه جدیدی از بازی مولتی‌پلیر کراس‌فایر است که به زبان‌ فارسی بومی‌سازی شده، از سرورهای داخلی به جهت بهبود کیفیت تجربه کاربران استفاده می‌کند و با پیشرفت‌های گرافیکی قابل توجهی نیز همراه بوده است. علاوه بر این مدهای جدیدی، هم‌چون مد سوم‌شخص بتل‌رویال نیز به بازی اضافه شده است.

کراس فایر

پیش‌ثبت‌نام برای دریافت این بازی از بیش از یک ماه پیش آغاز شده بود و استقبال فوق‌العاده گسترده کاربران سبب شده بود تا ناشرین بازی علاوه بر هدیه اولیه‌ای که برای کلیه کاربران پیش‌ثبت‌نام شده در نظر گرفته بودند، طی سه مرحله‌ جوایز جدید دیگری را نیز در ازای رسیدن به هزار، پنج‌هزار و ده‌هزار پیش‌ثبت‌نام به کلیه کاربران اعطا کنند.  در نهایت و در آخرین ساعت پیش از انتشار بازی بیش از ۱۰۱۰۰ نفر برای دریافت این بازی پیش‌ثبت‌نام کرده بودند که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.

اولین نسخه‌ از بازی را هم ‌اکنون می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی کراس‌فایر کلاسیک دریافت کنید. همچنین اطلاعات تکمیلی در خصوص سیستم مورد نیاز و حجم بازی نیز در سایت بازی ذکر شده است. معرفی بازی Crossfire Classic را می‌توانید در این پست مطالعه کنید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط