کنسول های Xbox

بازی های Gold برای کنسول های Xbox معرفی شدند

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از twinfinite، شرکت مایکروسافت به تازگی بازی های Gold برای کنسول‌های Xbox را معرفی کرد. عناوینی که برای طرفداران کنسول شرکت ردموندی جذاب محسوب می‌شوند.

در طول ماه مارس بازیکنان طلایی ایکس باکس لایو می‌توانند Adventure Time: Pirates of the Enchiridion  را به رایگان تجربه کنند. این عنوان ماجراجویی در سال گذشته بود که برای کنسول XBOX ONE منتشر شد. بازی که دارای گرافیکی انیمیشنی بوده و در آن دو شخصیت Dog و Jake با هم به کاوش دریاها می‌پردازند و با موارد عجیبی رو به رو می‌شوند.

از ۱۶ مارس نیز بازیکنان کنسول XBOX ONE می‌توانند به تجربه رایگان بازی Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 شرکت الکترونیک آرتز بپردازند. این عنوان در حالت آنلاین ۲۴ بازیکن را پشتیبانی می‌کند و در حالت co-op چهار بازیکن قابل پشتیبانی هستند. البته این بازی تنها تا ۲۴ آوریل دردسترس خواهد بود و پس از آن دیگر رایگان نیست.

در سوی دیگر بازی ایکس باکس اصلی Star Wars Republic Commando از ۱ تا ۱۵ مارس رایگان می‌شود. البته تاکنون بازی‌های مختلفی از ایکس باکس اصلی به صورت رایگان برای مشترکین طلایی XBL دردسترس قرار گرفت. از جمله آنها باید به Mercenaries: Playground of Destruction و Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy اشاره کرد.

آخرین بازی که مایکروسافت برای مارس اعلام کرده، Metal Gear Rising: Revengeance است. بازی که از ۱۶ تا ۳۱ مارس رایگان خواهد بود و بازیکنان فرصت تجربه بدون هزینه آن را خواهند داشت. عنوانی که در آن بازیکنان نقش شخصیت قهرمان سایبرپانکی به نام رایدن را برعهده دارند. این بازی کنسول XBOX 360 را می توان در XBOX ONE با قابلیت backwards compatible تجربه کرد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط