بازی استراتژیکی Conan Unconquered معرفی شد

بازی استراتژیکی Conan Unconquered کاری از استودیو Petroglyph به عنوان جدیدترین ساخته این سازنده بازی معرفی شد.

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از یوروگیمر، شرکت Funcom به تازگی از نسخه جدید سری بازیهای استراتژیکی Conan رونمایی کرد. عنوانی که Conan Unconquered نام داشته و توسط استودیو Petroglyph تحت توسعه قرار دارد.

این استودیو به توسعه عناوینی همچون Star Wars: Empire at War، Grey Goo و نسخه ریمستر Command & Conquer پرداخته است. بازی Conan Unconquered در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

سازنده بازی Conan Unconquered را به عنوان یک بازی استراتژِکی سریع اعلام کرده که در آن بازیکنان با چالش هایی رو به رو خواهند شد. استودیو Petroglyph می گوید، بازیکنان برای دفاع از منطقه خود همانند دیگر عناوین استراتژیکی جنگی باید به ساخت برج های دفاعی بپردازند.

 Conan Unconquered

این بازی به صورت دونفره یا تک نفره قابل انجام است و در حالت آنلاین دو بازیکن می توانند به صورت مشترک پایگاهی را ایجاد کرده و از آن دفاع کنند. سازنده به صورت رسمی اعلام کرده:

در بازیهای مشابه این عنوان شما با انبوهی از دشمنان رو به رو می شوید که باید دربرابر حملات آنها پایگاه خود را مقاوم ساخته و مقاومت کنید. شما فرصت بسیاری برای ساخت پایگاه نداشته و باید در فرصت محدود پایگاه قدرتمندی ایجاد نمایید تا دشمنان از توانایی تصرف و نابودی آن بهره نبرند. جنگ خونین و وحشیانه در کنار آتش سوزی های گسترده از ویژگی های گیم پلی این بازی است.

شما می توانید در Conan از قهرمانانی با توانایی خاص بهره گیرید. ارتش شما در ابتدا ساده است اما به مرور می توانید از سواره نظام و گروه های قدرتمند دیگری استفاده کنید.  شما باید پایگاه خود را ارتقا دهید تا بتوانید ارتش قوی تری ایجاد کنید. شما برای افزایش تعداد نظامیان و گسترش پایگاه بایستی از طلا، چوپ و غذا کافی برخوردار شوید.

Funcom پیشتر بازی Conan Exiles را منتشر کرد و حال نوبت به Conan Unconquered به عنوان یک بازی تک نفره رسیده که در سال آینده منتشر خواهد شد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی مراجعه کنید.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط