بازگشت James Gunn به عنوان کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy 3

این در حالی است که دیزنی هشت ماه پیش و طی جریان‌سازی تعدادی از توییت‌های قدیمی و جنجالی گان او را از این پروژه برکنار کرده بود

به تازگی جیمز گان تایید کرده که دیزنی مجددا او را به عنوان کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy 3 انتخاب کرده است. این در حالی است که دیزنی هشت ماه پیش و طی جریان‌سازی تعدادی از توییت‌های قدیمی و جنجالی گان او را از این پروژه برکنار کرده بود. دیزنی دلیل این اقدام خود را رفتار و اظهارات توهین آمیز گان بیان کرد.

پس از این اتفاق تعداد زیادی از مخاطبان دنیای مارول و تمامی بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy به حمایت از گان پرداخته و خواستار بازگشت او شدند. بازیگران این فیلم طی نامه‌ی سرگشاده از مسئولان دیزنی خواستار بازگشت او شدند و طرفداران او نیز با نصب بیلبوردی در حوالی دیزنی‌لند حمایت خود از گان را نشان دادند.

به گزارش وبسایت Deadline تصمیم دیزنی مبنی بر بازگشت گان به پروژه توسط مدیر کل این کمپانی، Alan Horn، گرفته شده است. او این تصمیم را پس از چندین ملاقات با گان و صحبت‌های متعدد در مورد توییت‌های ذکر شده اتخاذ کرده است. علاوه بر این دیزنی اعلام کرده که معذرت‌خواهی گان در قبال توییت‌ها و برخورد کلی او با این مسئله نیز نقش مهمی در این تصمیم بازی کرده‌اند. گان طی پستی در توییتر خود در مورد بازگشت به فیلم Gaurdians of the Galaxy این‌گونه می‌گوید:

“من عمیقا از تمامی کسانی که طی ماه‌های گذشته از من حمایت کردند تشکر می‌کنم. من همیشه در حال یادیگیری هستم و سعی خواهم کرد که به بهترین انسانی که می‌تونم تبدیل بشم. من واقعا از دیزنی بابت این تصمیم ممنونم و برای ساخت فیلم‌هایی در مورد عشق و روابط بین انسان‌ها هیجان زیادی دارم. عشق و حمایت شما همیشه به من کمک کرده و از صمیم قلبم از همتون تشکر میکنم. عاشق همتونم.”

بازگشت گان به عنوان کارگردان قسمت سوم این سری قطعا هیجان‌انگیز خواهد بود. از طرفی بعید است که پروسه‌ی ساخت فیلم پس از برکناری موقت او از آن پیشرفت چندانی کرده باشد. این موضوع قطعا موجب تاخیر در انتشار فیلم خواهد شد؛ اما بازگشت گان به عنوان کارگردان ارزش قدری انتظار بیشتر را دارد.

دسته بندی
اخباراخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط