بازگشت شرور دنیای Marvel در قسمت دوم فیلم Black Panther

Killmonger باز خواهد گشت

نقش‌آفرینی Michael B. Jordan به عنوان Erik Killmonger در نخستین قسمت از فیلم Black Panther تحسین مخاطبان و منتقدان را به همراه داشت به گونه‌ای که از Killmonger به عنوان یکی از جذاب‌ترین و پیچیده‌ترین شرورهای دنیای سینمایی Marvel یاد می‌شود. بنابراین بازگشت این شخصیت در Black Panther 2 چندان تعجب برانگیز نخواهد بود.

بر طبق گفته‌ی Angela Basset، یکی از بازیگران فیلم که نقش مادر T’Challa را در آن ایفا می‌کرد، اکثریت بازیگران نخستین Black Panther در قسمت دوم آن نیز حضور خواهند داشت. احتمالا به این فکر می‌کنید که مگر Killmonger در انتهای نخستین قسمت این فیلم از دنیای سینمایی Marvel کشته نشد؟ پاسخ این است که این فیلم‌ها از کتاب‌های کمیک الهام گرفته‌ شده‌اند و در کمیک‌ها و خصوصا کمیک‌های Marvel امکان بازگشت تمامی شخصیت‌ها از مرگ، حتی Thanos و Bucky Barnes، نیز وجود دارد.

موضوع دیگر جدا بودن زندگی پس از مرگ نژاد واکاندایی‌ها از سایر نژادهای دنیای مارول است. ممکن است حضور Killmonger در این فیلم به معنی نقش محوری داشتن او نبوده و صرفا حضوری تاثیر گذار داشته باشد. هنوز مارول، جردن و دیزنی اعلانی مبتنی بر این مسئله منتشر نکرده‌اند.

دسته بندی
اخباراخبار سینمااخبار کوتاهسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط