بازگشت شخصیتی قدیمی در Dragon Age IV

با ایستگاه بازی همراه باشید

همان طور که انتظار می‌رفت استودیوی Bioware بامداد امروز در طی همایش The Game Awards تیزری مختصر از قسمت بعدی سری Dragon Age منتشر کرد.

اما چیزی که انتظارش رفت بازگشت یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های عنوان Dragon Age: Inquisition یعنی Solas بود. این بازگشت از طریق هشتگ Dreadwolfrises در انتهای تیزر مشخص شد و البته کسانی که عنوان قبلی را تجربه نکرده باشند متوجه‌ی آن نخواهند شد.

چهارمین Dragon Age مدتی است که در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد و از آن جا که عمده‌ی تمرکز Bioware بر روی عنوان Anthem است بعید است به این زودی‌ها شاهد عرضه‌ی آن باشیم. اما حداقل الان و با وجود انتشار این تیزر می‌دانیم که این عنوان پروژه‌ی بعدی استودیو خواهد بود.

آقای Mark Darrah از تهیه کنندگان اجرایی این عنوان می‌گوید: “ما مدت زیادی است که بر روی قسمت جدیدی از سری Dragon Age کار می‌کنیم و خوشحالیم که می‌تونیم وجود این پروژه رو اعلام کنیم. فعلا نمی‌تونیم جزییات زیادی رو از بازی منتشر کنیم ولی می‌تونم بهتون بگم که تعدادی از قدیمی‌های این سری و استودیو که از عنوان Baldur’s Gate با ما همکاری داشتن در حال کار روی اون هستند.”

Matthew Goldman، یکی از قدیمی‌ترین اعضای Bioware، به عنوان کارگردان هنری بر روی این عنوان کار می‌کند و طی بیانیه‌ای تایید کرده است که همراهان، رومنس‌ها و انتخاب‌های بزرگ همچنان در بازی وجود خواهند داشت. وی اذعان داشت:

“هدف اصلی کار من تبدیل مخاطبان بازی‌هایم به قهرمان داستان‌هایشان بوده است. در طی این سال‌ها ما چالش‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم، ساختن دنیاهای وسیع و زنده، طراحی مبارزات گروهی سرگرم کننده و به تصویر کشیدن داستان‌های خارق العاده تنها تعدادی از آن‌ها هستند. حال من برای ساخت ادامه‌ای بر میراث غنی استودیو در غالب سری فانتزی مورد علاقه‌ام هیجان زده هستم. ما قوی‌ترین تیممان را جمع کرده‌ایم و آماده‌ی شروع حماسی ترین ماموریتمان هستیم!”

دسته بندی
اخباراخبار بازی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط