بازسازی Crash Bandicoot توسط کاربران یوتیوب

Crash Bandicoot بازسازی شده

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از eurogamer، برخی از کاربران شبکه اجتماعی یوتیوب با همکاری یکدیگر و با استفاده از بخش Creator بازی Dreams موفق شدند تا اثر محبوب و پرطرفدار Crash Bandicoot را بازسازی کنند. خوشبختانه بازسازی این اثر محبوب خیلی جذاب و هیجان‌انگیز شده است.

بازی Crash Bandicoot از حرکات چرخشی، سر خردن و پشتک زدن‌های شخصیت اصلی آن تشکیل شده که کاربران می‌توانند با تجربه این حرکات از این بازی لذت ببرند. همان طور که اشاره کردیم بازی Crash Bandicoot توسط تعدادی از کاربران یوتیوب مورد بازسازی قرار گرفته است اما لازم است اشاره کنیم که باوجود همکاری بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی برای بازسازی این بازی یکی از کاربران آن یعنی Milbox R در بازسازی بیشترین و اصلی‌ترین قسمت‌های بازی Crash Bandicoot دخیل بوده است و نقش موثری در بازسازی این بازی داشته است. علاوه‌بر این طراحی مراحلی مانند Erdeppol  و R-Doman در این بازی توسط Milbox R صورت گرفته است.

البته این اولین باری نیست که کاربر Milbox R با استفاده از بخش Creator بازی Dreams به بازسازی یک بازی محبوب می‌پردازد چراکه Milbox R پیش از این نیز با استفاده از بازی Dreams به بازسازی بازی Rayman پرداخته بود که این بازی نیز یک اثر کاملا هیجان‌انگیز و جذاب از آب درآمد و توانست کاربران و طرفداران زیادی را به سمت خودش جذب کند.

درضمن بخش Creator بازی Dreams که تاکنون بخش فوق‌العاده کاربردی بوده است به‌گونه‌ای که موجب شده تا دو اثر محبوب Crash Bandicoot و Rayman بازسازی شوند، یک اثر انحصاری برای کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ است که توسط یک استودیو بریتانیایی مدیا مولکول طراحی شده که کاربران می‌توانند از طریق فروشگاه پلی‌استیشن به این بخش دسترسی داشته باشند و از این طریق آن را خریداری کنند. البته هنوز نسخه کامل این بازی منتشر نشده است و تاریخ دقیقی هم از سوی استودیوی سازنده این بازی برای انتشار نسخه کامل این بازی اعلام نشده است اما امیدواریم که در آینده‌ای نه ‌چندان دور شاهد انتشار نسخه کامل این بازی باشیم.

در حال حاضر حقوق بازسازی بازی Crash Bandicoot به طور رسمی برعهده کمپانی اپیک گیمز است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط