اولین نمایش از هنری کویل در قالب Geralt از سریال The Witcher منتشر شد

اقتباسی جذاب از داستان‌های Witcher

در حالی که سریال The Witcher در حال ساخت و تولید توسط شبکه Netflix قرار دارد، به تازگی، نخستین نمایش از ظاهر شخصیت اصلی آن، یعنی هنری کویل (Henry Cavill) در قالب نقش Geralt of Rivia بصورت رسمی، نشان داده شد.

عنوان The Witcher براساس کتاب‌های Andrzej Sapkowski و همچنین سری بازی‌های ویدیویی با همین نام، بر یک شکارچی هیولا به اسم Geralt دلالت دارد که هیولای درون او، به اندازه هیولاهایی که طی انجام وظیفه‌اش، با آنها روبرو می‌شود، بسیار خطرناک و ویرانگر است. با اینکه زندگی یک Witcher در دید عموم، یک زندگی نامناسب و پردردسر است، او همچنان با استقامت فراوان کار خود را ادامه می‌دهد و در مسیر سخت پیش روی خود، بارها یک ساحره به نام Yennefer با بازی Anya Chalotra و شاگرد خود Ciri با بازی Freya Allan به او کمک کرده‌اند. این سریال توسط لورن اسکمیت (Lauren Schmidt) که درواقع ساخت سریال‌هایی چون Daredevil و The Defenders را برعهده داشته، ساخته شده است.

یک ویدیوی چند ثانیه ای از اولین نگاه به شخصیت Geralt، یک صحنه آزمایشی از حضور کویل را توسط Netflix در قالب شخصیت اصلی نشان می‌دهد. او با موهای بلند نقره‌ای، چشمان درخشان قهوه‌ای و یک زره چرمی مشکی، داخل یک کادر تاریک میشود و پس از چند ثانیه مکث، یک معجون بخصوصی را می‌نوشد.

علاوه بر اولین نمایش کویل در قالب Geralt، شبکه Netflix همچنین، برخی بازیگران دیگر سریال The Witcher را نیز معرفی کرد. ایمون فارن (Eamon Farren) در نقش Cahir، جویی بیتی (Joey Batey) در نقش Jaskier، لارس میکلسن (Lars Mikkelsen) در نقش Stregobor، رویس پیرسون (Royce Pierreson) در نقش Istredd، ماسی موسیل (Maciej Musial) در نقش Sir Lazlo، ویلسون رادجو پوجالت (Wilson Radjou-Pujalte) در نقش Dara و آنا شافر (Anna Shaffer) در نقش Triss، در این سریال ایفای نقش خواهند داشت.

در مورد اقتباس فرانچایزهای معروفی چون Witcher، واکنش مخاطبان اجتناب ناپذیر است. براساس ویدیوی ضبط شده از کویل، می‌توان مشاهده کرد که ظاهر گریم شده صورت او، شباهت کاملی با ظاهر این شخصیت در بازی‌های ویدیویی ندارد، برای مثال صورت او اصلاح شده است و ریشی ندارد و همچنین زخم معروف او، بر صورتش به چشم نمی‌خورد و احتمالا طی داستان این سریال، شاهد رویداد بوجود آمدن آن خواهیم بود. در نتیجه می‌توان گفت، ظاهر این شخصیت در سریال، شباهت نزدیکی به ظاهر شخصیت در کتاب‌های آن دارد، نه بازی‌های ویدیویی و همچنان باید تا مشاهده جزئیات بیشتر از این سریال، صبور باشیم. سریال The Witcher در تاریخی نامعین از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط