ژن خوک

اولین تیزر فیلم ژن خوک با فرا رسیدن زمان اکران منتشر شد

اثری دیگر از سعید سهیلی

اولین تیزر از فیلم ژن خوک بعنوان جدیدترین ساخته سعید سهیلی با نزدیک شدن به زمان اکران در سینماهای کشور منتشر شد. این فیلم قرار است در قالب یکی دیگر از کارهای سهیلی در عید نوروز میزبان مخاطبان باشد و تیزر منتشر شده که توسط مرجان علیزاده ساخته شده است، نگاهی به فضای فیلم می‌افکند.

سهیلی پیش از این سابقه ساخت فیلم‌های اعتراضی را داشته است و این بار به یکی دیگر از موضوعات چالشی پرداخته که بنظر می‌رسد نگاه مخاطبان زیادی را به خود جلب خواهد کرد. پیش از این فیلم گشت ۲ به کارگردانی او، در اسفند ماه سال ۹۵ به روی پرده سینما رفت و در حالی که با استقبال بسیاری روبرو شد، توانست با فروشی بیش از ۲۱ میلیارد تومان بعنوان سومین فیلم برتر سال ۹۶ و چهارمین فیلم برتر تاریخ سینمای ایران شناخته شود.

پیش از این خواننده محبوب محسن چاووشی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرده بود که قطعه‌ای را برای این فیلم آماده کرده است و رسانه‌ها از بازگشت او به سینما یاد کردند. بدون شک این موضوع می‌تواند بسیار برای جذب مخاطبان موثر باشد و فیلم به اندازه کافی درخشش خود را بدست آورد.

هادی حجازی‌فر که در فیلم‌هایی چون به وقت شام و لاتاری نقش خود را ایفا کرده و در فیلم تازه اکران ماجرای نیمروز ۲: رد خون حضور خود را نشان داد، در فیلم ژن خوک نقش شخصیت رضا کیشمیش را ایفا کرده و همچنین سینا مهراد که با بازی در سریال تلویزیونی پدر به شهرت رسید، در نقش عماد گربه بازی خواهد کرد. علاوه بر این دو نقش اصلی، بازیگرانی چون  نازنین بیاتی، بهرنگ علوی، صبا سهیلی، قربان نجفی، علیرضا مهران، شهین تسلیمی، مهدی دانایی مقدم، احمد مینایی، افشین اخلاقی، فرشید نزاکتی، علی رحیمی، وحید کرمانی، مهسا آبیز با حضورِ الناز حبیبی و هنرمندیِ جمشید هاشم ‌پور، در این فیلم حضور دارند.

فیلم ژن خوک در تاریخ ۲۶ اسفند ماه اکران می‌شود و در ادامه می‌توانید تیزر منتشر شده از فیلم را مشاهده کنید.

اولین تیزر فیلم ژن خوک:

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط