اولین تیزر از انیمیشن Frozen 2 به همراه پوستر جدید منتشر شد

اطلاعاتی جزئی اما سکانس‌های هیجان انگیز

نخستین تیزر تریلر انیمیشن Frozen 2 به تازگی از کمپانی والت دیزنی منتشر شد و نگاهی به دنباله داستانی نسخه اول بسیار موفق این انیمیشن در سال ۲۰۱۳ می‌اندازد. کمپانی دیزنی، انیمیشن Frozen را با الهام گیری از شخصیت The Snow Queen از هانس کریستین اندرسون (Hans Christian Anderson) خلق کرد و به موفقیت بسیار بزرگی دست یافت. این انیمیشن داستان دو شخصیت شاهزاده به نام‌های آنا با صداگذاری کریستن بل (Kristen Bell) و خواهر بزرگتر او السا ایدینا منزل (Idina Menzel) در شهری خیالی به نام Arendelle را روایت می‌کند. زمانی که السا با قدرت جادویی خود بطور اتفاقی باعث شد، شهر Arendelle در زمستانی ابدی فرو رود، نتوانست بطور کامل قدرت خود را کنترل کند. سپس آنا برای آنکه قلمرو آنها و همچنین رابطه بین خود و خواهرش را نجات دهد، به ماجراجویی جدیدی دست زد. انیمیشن Frozen هم در نگاه منتقدین سینما هم در دیدگاه مخاطبان، بعنوان یک فیلم موفقیت آمیز ظاهر شد و همچنین توانست در Box Office، بییش از یک میلیارد دلار را از آن خود کند.

به دنبال این موفقیت عظیم، بدون شک دیزنی برنامه‌هایی را برای ساخت و نمایش دنباله این انیمیشن در پیش گرفته است و در زمانی نه چندان طولانی از قسمت اول، حال شاهد نخستین نمایش از انیمیشن Frozen 2 هستیم که ساخت آن بطور رسمی در سال ۲۰۱۵ تایید شده بود. اکران این انیمیشن در سال ۲۰۱۹، بدین معناست که هواداران حدود ۶ سال برای دیدن دومین قسمت صبر کرده‌اند. این در حالی است که دیزنی در این مدت، انیمیشن‌های کوتاهی از این دنیای فانتزی چون Frozen Fever ۲۰۱۵ و Olaf’s Frozen Adventure 2017 را منتشر کرد. حال در زمانی که طرفداران مشتاقانه منتظر اکران دنباله انیمیشن محبوب خود هستند، اولین تیزر آن می‌تواند شوق آنها را افزایش دهد. در ادامه مطلب می‌توانید نخستین تیزر انیمیشن را به همراه پوستر آن مشاهده کنید.

اولین تیزر تریلر انیمیشن Frozen 2:

تصاویر و محتوای تیزر، هیچ سرنخ دقیقی از داستان و رویداد اصلی انیمیشن را ارائه نمی‌کند، اما هر آنچه در حال رخ دادن در Arendelle است، شخصیت‌های بالغ‌تر شده آنا و السا را به همراه دوستان وفادار خود Olaf با صداگذاری جاش گد (Josh Gad) و کریستوف با صداگذاری جاناتان گروف (Jonathan Groff) و همچنین Sven گوزن شمالی، به سمت ماجراجویی کاملا جدیدی سوق می‌دهد. در تیزر مشاهده می‌کنیم که السا قصد دارد از دریا عبور کند، آنا در حال پیمودن یک کوه است و بقیه گروه در حال حرکت در فلات سرزمین هستند. چیزی که باعث شده آنها در چنین ماموریتی قرار گیرند، هنوز نامشخص است، اما ممکن است این موضوع ارتباطی با زمستانی قریب الوقوع باشد و همانطور که تیزر ذهن ما را هدایت می‌کند، میدانیم که داستان فیلم در فصل پاییز رخ می‌دهد.

در حالی که تیزر انیمیشن Frozen 2 اطلاعات زیادی از داستان جدید را به ما نمی‌دهد، اما طرفداران را به شدت برای اکران آن مشتاق می‌کند. پس از ماجراهای جذاب آنا و السا در قسمت اول، این دو شخصیت بسیار معروف شدند و هواداران از پیر و جوان، منتظر تماشای داستان جدید این دو خواهر دوست داشتنی خواهند بود. با تماشای کریستوف و الاف در تیزر، می‌دانیم که تیم اصلی شخصیت‌ها به داستان بازخواهند گشت و همچنین با وجود سکانس‌های اکشن متفاوت، شاهد یک انیمیشن جذاب و هیجان انگیز خواهیم بود. از طرفی انتظار نمی‌رود که دنباله انیمیشن معروف، بتواند همانند نسخه اول درآمد عظیمی کسب کند، اما چه بتواند موفقیتی به اندازه آن بدست آورد و چه نتواند، مخاطبان امسال شانس مشاهده و قضاوت آن را خواهند داشت.

تصاویر انیمیشن Frozen 2:

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط