Lady and the Tramp

اولین تصویر از فیلم Lady and the Tramp منتشر شد

لایواکشن برنامه ریزی شده برای سرویس +Disney

کمپانی دیزنی به تازگی اولین تصویر از فیلم Lady and the Tramp را فاش کرد. همانطور که می‌دانیم، این شرکت، برنامه هایی برای ساخت لایواکشن‌های مختلفی را در نظر دارد که برخی از آنها نظیر Maleficent ،Alice in Wonderland و Beauty and the Beast فروش بسیار بزرگی را رقم زدند. در حالی که بسیاری از این فیلم‌های اقتباسی به روی پرده سینما می‌روند، این فیلم قرار است در سرویس +Disney اکران شود.

در حالی که لایو اکشنی چون The Lion King به کارگردانی جان فاوریو (Jon Favreau) حیوانات انیمیشنی را با استفاده از جلوه‌های ویژه، ظاهری واقعی بخشیده است، در فیلم Lady and the Tramp شاهد حیوانات و انسان‌های واقعی هستیم. تسا تامپسون (Tessa Thompson) و جاستین تروکس (Justin Theroux) به ترتیب صداگذاری شخصیت‌های Lady و Tramp را برعهده دارند و چارلی بین (Charlie Bean) بعنوان کارگردان پروژه را هدایت خواهد کرد.

کمپانی دیزنی هنگام ملاقات خود با سرمایه گذار مربوط به سرویس +Disney، اطلاعاتی از محتواهای آینده آن را بیان کرد که یکی از آنها، اولین تصویر از Lady و Tramp بود که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

اولین تصویر فیلم Lady and the Tramp:

 

این تصویر نمایان گر آن است که شخصیت‌های فیلم بسیار به سگ‌های انیمیشن کلاسیک آن شباهت دارد و از آنجایی که فیلم قرار است در سرویس +Disney منتشر شود، نسبت به لایواکشن‌های دیگر دیزنی بودجه کمتری را شامل شده است.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط