جنگ ستارگان: اپیزود ۹

اولین تریلر فیلم Star Wars: Episode IX به همراه عنوان رسمی منتشر شد

The Rise of Skywalker پایانی بر داستان اسکای واکر

اولین تریلر از فیلم Star Wars: Episode IX به تازگی منتشر شد و عنوان رسمی فیلم را نیز فاش کرد. در سال ۲۰۱۵ فرانچایز جنگ ستارگان باری دیگر بعنوان ادامه داستان اسکای واکر و با عنوان The Force Awakens اکران شد که نقدها و فروش بسیار خوب ۲ میلیارد دلاری را در Box Office به همراه داشت. حال جی. جی. آبرامز (J.J. Abrams) پس از چهار سال بعنوان کارگردان بازگشته تا آنچه را شروع کرده به پایان رساند که این پایان شامل داستان اسکای واکر نیز می‌شود.

فیلم‌برداری این اپیزود، در اواسط فوریه امسال به پایان رسید و هواداران منتظر عنوان آن بودند که به تازگی با انتشار تریلر رسمی فیلم، شاهد عنوان اصلی آن به نام The Rise of Skywalker نیز هستیم که توسط Lucasfilm اعلام شد. در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر بپردازید.

اولین تریلر فیلم Star Wars: Episode IX:

همانند دو قسمت پیشین این سه گانه، تریلر عنوان Rise of Skywalker نیز به جای آنکه به داستان فیلم بپردازد، بیشتر به فضا و جلوه‌های زیبای داخل آن می‌بردازد. تمرکز این تریلر بر بازگشت شخصیت‌ها از دو فیلم گذشته است، اما علاوه بر این شاهد دوست جدید ربانی BB-8 به نام Rio هستیم و علاوه بر این شخصیت Lando Calrissian را در حال خلبانی Millennium Falcon به همراه Chewbacca مشاهده می‌کنیم.

جدا از جلوه‌های چشم گیر فیلم و گره خوردن داستان‌های گذشته با داستان جدید، بزرگترین فاش سازی این تریلر، بازگشت امپراتور Palpatine است که نقش آن باری دیگر توسط ایان مک دیارمید (Ian McDiarmid) ایفا می‌شود. از آنجایی که در پایان فیلم Return of the Jedi شاهد مرگ او بودیم، بازگشت او یک غافلگیری بزرگ است. بنابراین با توجه به عنوان فیلم که اسکای واکر را در بر دارد و بازگشت پالپاتین، باید منتظر تماشای ارتباط‌هایی از هر دو سه گانه پیشین در این فیلم باشیم.

فیلم Star Wars: Episode IX در تاریخ ۲۹ آذر (۲۰ دسامبر) اکران خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط